Vladimír Železný nakonec byl i nebyl odvolán, bude řídit strategii

Vladimír Železný ve studiu. Reprofoto: TV Barrandov

Vladimír Železný ve studiu. Reprofoto: TV Barrandov

Ředitel televize Barrandov Vladimír Železný sice skončil ve vedoucí funkci této televize, ale zároveň byl povýšen na ředitele strategického rozvoje vydavatelství Empresa Media a tedy i televize Barrandov, jež pod něj spadá.

Personální rošáda potvrzena po týdnu

Tuto personální rošádu potvrdilo vedení televize Barrandov až týden poté, co k ní reálně došlo. Novou generální ředitelkou televize je Marcela Hrdá, která vede právě i skupinu Empresa Media Group a skupinu Médea Group. Zároveň zastává pozici místopředsedkyně představenstva společnosti Barrandov Televizní Studio a.s., která je držitelem licence televize Barrandov.

Majitel skupiny Jaromír Soukup tvrdí, že s Vladimírem Železným byli na této personální rošádě dlouhodobě domluveni. Dokonce mu ve vysílání ponechal i osobní promo pořad Volejte Železnému, který se na obrazovce objevuje každou sobotu.

Volejte řediteli Železnému na obrazovce zůstane

Jsem rád, že jsem mohl být u toho, když se Televize Barrandov rozhodovala, jakým směrem se vydá. Odvedli jsme do této chvíle velký kus práce a počet diváků roste. Moje mise však nekončí, mění se z výkonné na strategickou,“ uvedl Vladimír Železný v oficiálním prohlášení, které přinesl Soukupův magazín MarketingSalesMedia.

Vladimír Železný si tedy nakonec vlastně polepšil. Je však zarážející, proč o tom televize Barrandov a skupina Empresa do poslední chvíle mlčely. Obšírnější vyjádření zasazené do kontextu lze patrně očekávat v zítřejším vydání pořadu Volejte Železnému.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .