Videotéka Topfun plánuje zařadit do své nabídky až 50 hodin dokumentů v Ultra HD a 3D

Tak nějak může vypadat demo obrázek v Ultra HD rozlišení, samozřejmě je mnohem větší :-)

Tak nějak může vypadat demo obrázek v Ultra HD rozlišení, samozřejmě je mnohem větší :-)

Provozovatel on-line videotéky a placené televize Topfun TV zahájil spolupráci s předním dodavatelem obsahu v Ultra HD a 3D. Svým předplatitelům hodlá zpřístupnit až 50 hodin pořadů v Ultra HD a 3D podobě.

Ultra HD (4K) rozlišení znamená pro diváka rozlišení 3840 x 2160 pixelů. Přístup k podobnému obsahu zatím není příliš častý a videotéka Topfun tím chce získat konkurenční výhodu. „Jedná se především o dokumentární snímky zaměřené na přírodu, země, podmořský svět, města a podle Topfunu bude nasazeno až 50 hodin kvalitního obsahu ve 3D a 4K rozlišení. Na rozdíl od 3D obsahu a 3D zařízení, které jsou na trhu již zcela běžnou záležitostí, stanou se UHD zařízení se 4K obsahem hitem na trhu se Smart TV v průběhu následujících 24 měsíců,“ předpovídá obchodní ředitel Radek Přikryl ze společnosti Topfun Media.

Topfun nabízí své služby prostřednictvím kromě webu a mobilních zařízení i na chytrých televizích značek Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Gogen a Hyundai. Distribuce podobného obsahu přes internet přímo do chytrých televizí tak bude jednou z cest, jak si divák může vychutnat sledování pořadů v Ultra HD a 3D.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,