Videoslužba VOYO nově nabízí živý streaming obou stanic Nova International i Markíza International

Videoportál skupiny Nova zařadil do nabídky živého vysílání úplný program slovenské stanice Markíza International. Diváci mají nyní přístup ke všem stanicím skupiny Nova včetně mezinárodních verzí hlavních kanálů Novy a Markízy.

Nabídka živého vysílání platformy VOYO.cz.

Nabídka živého vysílání platformy VOYO.cz.

Slovenské zábavní pořady Svokra, Kredenc nebo Vo štvorici po Slovensku vlakom, které mohli diváci na VOYO sledovat již v minulosti nám ukázali, že naše diváky slovenská zábava baví. Jsme proto velmi rádi, že jí můžeme nabídnout větší prostor a rozšířit tak naši bohatou nabídku jak zábavních, tak publicistických pořadů,“ uvedl Petr Horák, ředitel sekce nových projektů skupiny Nova.

Diváci VOYO mohou v nabídce Markíza International sledovat například seriály Búrlivé víno – nejoblíbenější a nejsledovanější rodinný seriál vinařského prostředí, který se stal fenoménem. Dále je v nabídce seriál Chlapi neplačú – přiběh, který se točí kolem komplikovaného vztahu dvou nevlastních bratrů Michala a Romana. Dalšími projekty jsou seriály Kukučka nebo Doktori.

Stanice Nova International a Markíza International je možné naladit i v televizním vysílání u vybraných lokálních operátorů. Živý streaming těchto stanic v rámci platformy VOYO je tedy určen především těm, kdo nemají k dispozici mezinárodní verzi Novy a Markízy standardní cestou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .