Videoreklama na webech Primy je nově dostupná skrze programatický nákup

V průběhu září spustilo media zastupitelství Media Club testovací režim programatického prodeje videoreklamy. Po vyhodnocení testovacího období pak bude dle zájmu klientů kapacita uvolněná pro tento způsob prodeje buď navýšena, nebo snížena.

prima-logo-oranz-651

Prostřednictvím programatických systémů je možné nakoupit reklamu na všech webech, které zastupuje společnost Media Club. Nejvyšší podíl však má online portfolio skupiny Prima.

Chtěli jsme našim obchodním partnerům nabídnout možnost nakoupit naše online reklamní pozice v rámci programatických systémů, které některému typu klientů vyhovují více než klasický způsob nákupu. V některých případech je také možné docílit díky programatickému nákupu vyšší efektivity cílení, a tudíž lepší ROI,“ říká Vladimír Pořízek, výkonný ředitel skupiny Prima.

Pro programatický prodej využívá skupina Prima a její media zastupitelství Media Club technickou platformu společnosti Adform. Programatický nákup je automatizovaný způsob obchodování s reklamním prostorem, který by se měl dle prognóz stát dominantním způsobem nákupu mediálního prostoru a to už výhledově v roce 2020.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: