Věštec Stanley Bradley přímo ve vysílání vyznal své politické preference. I tak lze dělat product placement

stanley-bradley-651

Věštec a diagnostik Stanley Bradley, který se před několika lety stal hvězdou internetu, když recesistovi z řad diváků televize Barrandov věštil smrt, dodává do vysílání i další kontroverzní výroky. Dnes krátce po poledni se ve vysílání televize Relax vyznal z toho, že je volič hnutí ANO a že doufá, že noví politici brzy zavřou ty staré, jelikož všichni kradou.

Celé politické vyznání začalo tím, že se Stanley Bradley pochlubil úspěšnou předpovědí výsledků voleb. „Dopadlo to tak, jak jsem předpovídal, tedy že to bude padesát na padesát v poměru komunistů s kapitalisty,“ uvedl Bradley s tím, že má radost z úspěchu hnutí miliardáře Andreje Babiše, a že jde o stranu, kterou volil.

Následně přidal formulku o tom, jak politici kradou a že doufá, že je dají zavřít. Svým způsobem to připomíná výrok žokeje Josefa Váni po letošní Velké pardubické, který v přímém televizním vstupu po závodu prohlásil: „Nevyhráli jsme Velkou pardubickou, ale myslím, že kdyby vyhrál volby pan Babiš, aby tenhle sajrajt, který tady přetrvává, dal do pořádku, tak bych byl hrozně rád.

Jak věštec a diagnostik Bradley, tak žokej Váňa ve vysílání předvedli umný product placement. Ten je nejúčinnější, když je spontánní a není tedy předem naaranžovaný. Nejasné ovšem zůstává, proč věštec Stanley Bradley sáhl k tak jasnému poselství i nyní, několik dní po volbách. Mnohem větší váhu by podobný výrok měl, pokud by se k němu uchýlil několik týdnů po volbách, v případě, že se stále nebude rýsovat smysluplná povolební koalice.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .