Vedle dvou nových stanic televize Barrandov začne vysílat i Barrandov Musika

Počet kanálů televizní skupiny Barrandov se letos rozroste hned o tři nové programy. Vedle avizovaného Kina Barrandov a Barrandov Plus by v průběhu letošního roku měl odstartovat i hudební kanál Barrandov Musika.

tv-barrandov-651

Televize Barrandov bude mít do konce letošního roku čtyři kanály

Filmová a seriálová stanice Kino Barrandov má svůj start stanoven na 18. dubna. V průběhu dalšího měsíce by se na trhu měla objevit i dokumentární a dětská stanice Barrandov Plus. Skupina Empresa podnikatele Jaromíra Soukupa nicméně v neděli prostřednictvím webu týdeníku Týden oznámila i start hudební stanice Barrandov Musika, která by se měla objevit na trhu v průběhu letošního roku.

Zatím není jasné podrobné zaměření hudební stanice, nicméně dle názvu lze předpokládat, že půjde o program zaměřený na starší cílovou skupinu. Spuštění standardní hudební televize pro mladé by v současných trhových podmínkách postrádalo smysl, nicméně pokud by nová televize nastavila program po vzoru úspěšné Šlágr TV, mohla by vhodně doplnit současné programové portfolio televize Barrandov.

Bude i čtvrtý kanál Barrandova v DVB-T?

Zatím není jasné, jak by se měla čtvrtá stanice skupiny Barrandov dostat k divákům. Kapacita v celoplošném multiplexu 3 bude vstupem dvou nových kanálů Barrandova vyčerpána. Pokud bude chtít provozovatel využít pro svou další stanici DVB-T, bude mít k dispozici ještě několik multiplexů s menším pokrytím.

Programové portfolio skupiny Barrandov

Název programuŽánrové zaměřeníTermín spuštění
Kino Barrandovfilmový a seriálový kanál18. duben 2015
Barrandov Plusdětský a dokumentárníkvěten 2015
Barrandov Musikahudební programdruhé pololetí 2015
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .