Ve středu startuje nový kanál s americkou tvorbou AMC

Příznivci filmového kanálu MGM o tuto značku přijdou. Nový kanál AMC by však měl být více než důstojnou náhradou. Tato značka je jednou z nejoblíbenějších stanic kabelové televize ve Spojených státech.

amc-studios-651

Kanál bude spuštěn 5. listopadu ve 14 zemích

Nový program odstartuje poněkud netradičně, ve středu 5. listopadu. Tento termín se však vztahuje nejen na uvedení ve střední Evropě, ale i v dalších 14 zemích. Přitom doposud byla tato značka dostupná pouze v Severní Americe. Do jiných částí světa včetně českého a slovenského trhu se dostala akvizicí skupiny Chellomedia, která byla doposud sesterskou společností kabelového operátora UPC. Nyní patří Chellomedia příjmo pod americkou skupinu AMC. I proto hodlá tato skupina nabídnout svou nejznámější značku v rámci televizního vysílání i na českém a slovenském trhu.

AMC je považována za jednoho z klíčových hráčů v druhé zlaté éře televize. Během posledních let už nejsou filmy hlavním tématem rozhovorů, ale nahradily je televizní seriály, a AMC byla hlavní hnací silou tohoto trendu. To poutavé, dramatické vyprávění příběhů a speciální filmový přístup k seriálům bude od 5. listopadu dostupný i českým a slovenským divákům,“ prohlásil výkonný ředitel AMC Networks International Central Europe, Málnay B. Levente, když oznamoval spuštění vysílání AMC.

Česká AMC bude mít plnou lokalizaci a dvě zvukové stopy

Původní seriály AMC jsou nadabovány do češtiny, ale pokud diváci přijímají digitální vysílání, mohou si vybrat i původní anglické znění. „Od roku 2015 plánujeme odvysílat seriály pouze pár dní po jejich premiéře ve Spojených státech, abychom zaručili, že nejnovější pořady z produkce AMC budou velice rychle dostupné všem našim divákům“, dodal šéf AMC Networks pro střední Evropu.

AMC odvysílá 5. listopadu v exkluzivní premiéře seriál Halt and Catch Fire – PC Rebelové v 22:00 a další nové díly budou vysílány každou středu. The Divide – Zlom začíná ve 22:00 hned další den, tedy 6. listopadu a další nové díly se budou vysílat každý čtvrtek. Středy a čtvrtky budou vyhrazeny premiérám seriálů i v budoucnu.

AMC také nabídne filmy o víkendech, například Rodinná válka s Michaelem Rapaportem, Pověste je výš s Clintem Eastwoodem nebo western Muž proti muži.

Minigalerie k novým seriálům

Hvězdy seriálu AMC The Divide (Zlom)

Hvězdy seriálu AMC The Divide (Zlom)

Hvězdy seriálu Halt anc Catch Fire (PC Rebelové) na AMC

Hvězdy seriálu Halt anc Catch Fire (PC Rebelové) na AMC

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: