Vašek Matějovský z FAJN radia v roli právníka po boku Veroniky Arichtevy

Televize Nova začala s natáčením nového romantického komediálního seriálu O mě se neboj. Režisér Biser A. Arichtev (Guru, Vyprávěj) v něm rozehraje příběh rozvádějící se matky dvou dětí (Veronika Arichteva) a mladého sebevědomého právníka (Václav Matějovský). V dalších rolích se objeví Lukáš Příkazký a Veronika Lapková. Natáčení začalo na přelomu ledna a února letošního roku a seriál pro televizi Nova produkuje společnost Dramedy Productions. 

O MĚ SE NEBOJ

Zdroj: TV Nova, seriál O MĚ SE NEBOJ

Život rozvádějící se matky dvou dětí Evy (Veronika Arichteva) je jeden velký chaos. Jako by nestačilo, že za všech okolností říká to, co si myslí. Zároveň se musí vyrovnávat s tím, že se svým sympatickým ale nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt a zatímco pro ni byla prohra v prvním rozvodovém stání jen technikálie, pro něj naopak znamení, že na jejich vztahu je pořád co zachraňovat. Jeho mnohdy až komické žárlivosti příliš nepřidá ani Evina nová práce recepční v prestižní advokátní kanceláři. Zvláště pak, když se kolem Evy začne ochomýtat mladý a sebevědomý právník Martin (Václav Matějovský). Ten, na rozdíl od ní, nemá problém s proplácením složenek ani schopností nechat si své myšlenky pro sebe. Jen se mu nechce vázat, což nevyhovuje jeho partnerce a kolegyni právničce Petře (Veronika Lapková). Mezi ním a Evou to brzy začíná viditelně jiskřit.

O mě se neboj je romantická komedie založená na střetu dvou rozdílných světů a povah mladé mámy v nesnázích a sebevědomého úspěšného právníka, který díky své lehkomyslnosti projede jedno z jejích rozvodových stání,” říká režisér Biser A. Arichtev, který má z nedávné doby na kontě společně s Dramedy Productions také kritiky i diváky dobře přijatou minisérii Guru. Producent Dramedy Filip Bobiňski k tomu dodává: „Martinův šarm a obratnost v právu, které mu doteď přinášely jeden velký úspěch za druhým, se střetne s Evinou empatií a lidským přístupem. Případy najednou začnou mít i jinou než právní rovinu. Eva někdy Martinovi pomůže vyhrát, pokud si ale myslí, že spravedlnost je na druhé straně, zařídí to tak, aby jí napomohla.“

V O mě se neboj se před kamerou v ústřední roli objeví Veronika Arichteva. Ta o své roli říká: „Od narození syna to sice není můj první návrat před kameru, ale určitě je to návrat k natáčení s manželem. A užívám si to moc. Jen to chce teď trochu víc plánování, aby nevyhrávaly pochybnosti, zda nebýt ještě doma s malým. Nejlíp je na tom Luka, ten si chvíle s babičkami a kamarádkami chůvami dost oblíbil. Tak se mi ulevilo a do práce chodím odpočívat. Ani Eva, kterou hraju, to ale nemá jednoduché a celkem rychle jsem ji pochopila. Je toho na ni hodně, o rodinu se přitom chce postarat nejlíp, jak může. Na rozdíl ode mne však nemá správného parťáka po boku. Uvidíme, zda ho najde.”  

O MĚ SE NEBOJ

Zdroj: TV Nova, Václav Matějovský, O MĚ SE NEBOJ

Václav Matějovský, kterého znají diváci například ze seriálu Ulice, nebo jako moderátora FAJN radia, uvádí: „Právník Martin je má první větší role a hned je i charakterem, který děj zásadně ovlivňuje. Sebevědomí a schopnost říkat věci, jak ho napadnou, se mi na něm líbí. Přesto, že je možná trochu floutek, má uvnitř dobré srdce a je profík v tom, co dělá. S Martinem to máme podobně, taky rád pracuju na maximum, ale zároveň si umím užívat volna. Věřím, že i ve svém věku už mám divákům co nabídnout, a naplním také představy tvůrců, že Martina našli v tom správném herci.

Kromě ústřední herecké čtveřice se v seriálu objeví také Patricie Pagáčová, Sára Rychlíková, Martin Sobotka a dětská hvězda sedmdesátých a osmdesátých let a nyní úspěšný divadelní producent Michal Kocourek. Ten se před kameru vrací po téměř čtvrtstoletí. Seriál se natáčí v Praze a Liberci.

O MĚ SE NEBOJ

Zdroj: TV Nova, seriál O MĚ SE NEBOJ

Divákům televize Nova nabídneme tentokrát odlehčenější formát, než má naše poslední minisérie Guru, a věříme, že je neméně tak zaujme. Láska a vztahy jsou nevyčerpatelné téma. Seriál pohladí a zahřeje velmi příjemnou, trochu romantickou atmosférou, ale pobaví i humorem. O mě se neboj vypráví o věcech, které znají z každodenního života ve městě dvacátníci, třicátníci, ale i čtyřicátníci. Ať už spěchají každé ráno s dětmi do školy, do práce, nebo ještě patří mezi tzv. singles, a života si užívají trochu svobodněji. Do hlavních rolí jsme obsadili také neokoukané talenty Veroniku Lapkovou a Václava Matějovského, naopak i v menších rolích uvidíme známé tváře oblíbených herců, například Jana Šťastného, Lucky Vondráčkové, Michala Isteníka, a dalších. Jako v našich předchozích projektech dbáme na kvalitu ztvárnění příběhu, a tak věříme, že se tento seriál bude divákům líbit,” shrnuje producent Dramedy Productions, mimo jiné držitel Zlaté nymfy za seriál Vyprávěj, Filip Bobiňski.

„Klíčem k úspěšné a funkční romantice je v tomto případě střet dvou naprosto odlišných světů generující zásadní množství nepředvídatelných situací, vytříbený cit pro komediální timing a na první pohled viditelná chemie mezi ústřední dvojicí. Věřím, že s námětem a zkušeným tvůrčím týmem, který O mě se neboj připravuje, se můžeme těšit na divácky vděčné dílo s potenciálem oslovit i diváky, kteří se romantickým seriálům programově vyhýbají,“ říká kreativní producent TV Nova Michael Bütow.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .