Vánoce na Óčku nevynechají záznamy koncertů, Silvestr přinese Partičku

vanoce

Poslední dny letošního roku věnuje Óčko již tradičně záznamu živých vystoupení předních českých a světových hudebníků, letos zamíří Óčko zejména do tuzemských vod a zprostředkuje koncert Jarka Nohavici, Mira Žbirky, Čechomora a Olympicu. Během vánočních svátků nasadí Óčko více hudebních bloků s tematicky laděnými melodiemi. Do Nového roku nás zavede výroční hitparáda a speciální Óčko News.

V pondělí 24. prosince zahájí vysílání televize Óčko speciálním ranním blokem Xmas relax, jehož náplní buou mimo jiné i vánoční melodie. Během dne se bude schéma lišit od klasického absencí pořadů Mixxxer a Óčko News. V 17.00 zahájí Óčko Xmas, největší vánoční hity budou dělat divákům společnost do 19:30, kdy nastoupí pásmo CZ & SK. Óčko stage ve 21:30 uvede zánam vystoupení Jarka Nohavici v Lucerně.

SOUVISEJÍCÍ: Televize Óčko přechází na novou grafiku, podívejte se

První svátek vánoční zprostředkuje vystoupení Mira Žbirky a jeho Symphonic Tour (začátek 21:30). Na druhý svátek vánoční se Óčko stage posune v čase do současnosti, čeká nás záznam vystoupení Čehomoru a Olympicu z roku 2012.

PSALI JSME: Televize Óčko slaví 10 let. Původně neměla být hudební

Silvestrovské vysílání zahájí klipy „Silvestr Relax“. Během dne připravuje Óčko speciály „Óčko News“, náplní silvestrovských zpráv mají být „kachny“. Největší hity roku 2012 se představí ve výroční hitparádě TOP 100 v 17:05, konec je naplánovaný na půlnoc. Po ní startuje zkrácený blok Party Ride. Čas 00:30 představí TyTrubko s hvězdičkou. O pět minut později následuje pořad Partička na vzduchu, záznam z letní off-air akce skončí v jednu hodinu po půlnoc.

PŘEČTĚTE SI: Značka Óčko zastínila i světoznámou MTV

Hvězdná pěchota české RAPU se představí na Nový rok v 1:00. Během úterý 1. ledna nasadí Óčko speciál „Óčko News“, jednotlivá vydání zmapují významné hudební události uplynulého roku.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .