V pořadí 22. série Městečka South Park odstartovala na Prima Comedy Central

Místní pobočka nadnárodní stanice Comedy Central uvádí na českém trhu svůj nejznámější seriál Městečko South Park. Nová 22. série bude mít 10 dílů. Po dvaceti letech promluvil Kyle novým hlasem.

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Hlavní postavy kultovního seriálu Městečko South Park. Zdroj: Prima Comedy Central / VIMN

Nová série měla v USA premiéru na podzim 2018

Prima Comedy Central je známa tím, že nové díly South Parku přináší v co nejkratší možné době po americké premiéře s plnohodnotným českým dabingem. V případě této série to však neplatilo. Americká Comedy Central ji vysílala už na podzim loňského roku a televizní diváci u nás uvidí nové díly s určitým zpožděním – pokud se na ně ještě nepodívali v angličtině.

Stanici Prima Comedy Central i tak patří dík za to, že i nadále přináší ty nejnovější díly. Městečko South Park s českým dabingem má totiž neopakovatelnou atmosféru a fanoušci tohoto kultovního seriálu se určitě rádi znovu podívají i na díly, které už třeba jednou viděli v originále.

Nová desetidílná řada odstartovala v českém znění v neděli 17. února od 22:00. Přináší s sebou zásadní změnu – jedna z hlavních postav Kyle Brofloski poprvé po dvaceti letech promluví novým hlasem.

Tomu od samých počátků propůjčoval hlas oblíbený dabér a herec Pavel Šrom, který namlouvá např. marvelovského Hulka. Vše ale jednou končí, a tak i práce Pavla Šroma na animovaném zrzkovi. O změně hlasu nakonec rozhodli samotní diváci.

Pro ty uspořádala Prima Comedy Central na svém facebookovém profilu anketu, ve kterém si nakonec zvolili téměř 900 hlasy svého favorita, herce Josefa Cardu. Fanoušci se dále mohou těšit na již familiární hlasy Bohdana Tůmy, Radovana Vaculíka nebo Jana Szymika.

Nová dějová linka 22. série – střelba ve škole

Provokativní seriál začne novou dějovou linku 22. série epizodou nazvanou Dead kids napsanou Treyem Parkerem. Na základní škole v South Parku se začne střílet. Nikoho to ale příliš nerozhodí, naprosto běžná situace, na kterou jsou všichni zvyklí. Až na Sharon, matku Stana.

Její manžel si však myslí, že za její “přehnanou reakcí” stojí daleko “větší” problém než je nějaké střílení na základní škole, a tak se jí zoufale snaží pomoct. Cartman zase nečekaně propadne v testu z matiky. A dost možná za tím stojí Token Black a nový trhák od Marvelu Black Panther.

Události, od kterých se odvíjí celá 22. série, jsou jako vždy provokativní a sršící vtipem a satirou ve všech absurdních situacích. Rovnou dva díly nové řady oblíbeného seriálu, pro který žádné téma není tabu, odvysílá Prima Comedy Central 17. února už ve 22:00 a 22:30.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .