V multiplexu 4 začala vysílat Inzert TV

inzert-tv-167Nová teleshoppingová televize spustila vysílání 1. prosince. Nabízí reklamní videoklipy a inzertní videotext. Jde o pátý program v televizní síti společnosti Digital Broadcasting, kterou ovládá ostravský podnikatel Radim Pařízek.

Inzert TV se charakterizuje jako televizní e-shop a nabízí graficky zajímavě zpracované inzeráty a reklamu. Živé vysílání je možno sledovat nejen prostřednictvím set top boxu a digitální sítě 4, ale i online na stránkách www.inzert.tv.

Inzert TV doplňuje chybějící formát na českém trhu a přináší novou unikátní příležitost pro inzerci. V současné době je stále náročnější zachytit cílové spotřebitele reklamy. Reklama na Inzert TV je definována konkrétními segmenty a je používána k propagaci konkrétních výrobků, které si spotřebitel najde cíleně. Tento mediální kanál je další novou možností, jak uspokojit neustálou potřebu zákazníků najít to nejlepší a nejlevnější. Za vznikem Inzert TV stojí mediální a marketingoví odborníci s dlouholetými zkušenostmi,“ uvádí stanice na svém webu.

Inzert TV využívá jen část sítě multiplexu 4. Terestricky vysílá pouze v Praze a Středočeském kraji, v Jihomoravském a Moravsko-Slezském kraji.

Projekt Inzert TV provozuje společnost InzertMax s.r.o., kterou vlastní dvojice podnikatelů Tomáš Fuxa a Strahinja Ivošević.

inzert-tv-screen-675

Autor článku:

Komentáře (3)

    1. juko

      Díky, doplněno.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: