V létě změní Prima Love programové schéma, reaguje na přání divaček

prima_love_velke_logo

LETNÍ SCHÉMA PRIMY LOVE UVNITŘ – Na letní měsíce přichystala pro své divačky Prima Love několik českých premiér, mezi nimi nechybí ani šesté řady Chirurgů či Zoufalých manželek. Alternativou vůči hlavnímu zpravodajství bude poslední řada formátu Oprah Show, Rodinná pouta změní čas. V hlavním vysílacím čase pak vzniká na Primě Love slot sitcomů.

Největší změny se v programovém schématu dějí na Primě Love v čase 19-23, tedy v hlavním vysílacím čase. Rodinná pouta se stěhují na 14. hodinu, jejich vysílací slot obsadí talk-show světoznámé americké moderátory Oprah Winfrey. Po skončení následuje dvojslot amerických sitcomů a v české premiéře vůbec poprvé uvidíme šestou řadu seriálů Chirurgové (Grey’s Anatomy).

PODÍVEJTE SE: PROGRAMOVÉ SCHÉMA PRIMY LOVE – LÉTO 2011 (PDF)

Nabízíme vám jako první přehled letního programového schématu Primy Love, stáhnout si jej můžete buď jako PDF dokument nebo jako obrázek přímo v článku.

Oprah Show vystřídá Rodinná pouta

Programová skladba Primy Love se od 20. června poměrně výrazně promění. Jak už jsme vás informovali, krátce před sedmou hodinou večer nasadí stanice 25. řadu talk-show Oprah Winfrey pod názvem Oprah Show. Známá americká moderátorka v květnu ukončila po prakticky čtvrt století svou talk-show na amerických stanicích vlastněných ABC a CBS. Věnovat se bude vlastnímu kanálu. Prima Love nasadí formát každý den, tedy i o víkendu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Show Oprah Winfrey na Primě Love

Tímto krokem vypadává nekonečný seriál Rodinná pouta, první česká mýdlová opera přesídlí na 14:00 ve všední dny. Důvodem přesunu není podle televize Prima sledovanost, nýbrž poptávka divaček o změnu vysílacího času: „Český seriál Rodinná pouta si našel svou skupinu věrných divaček, které si ale přály, aby byla vysílána v brzkých odpoledních hodinách,“ odpověděla na dotaz RadioTV Markéta Hellingerová, PR koordinátorka TV Prima. Krok je to přece jenom logický, jelikož cílová skupina v dané době skutečně tento typ seriálu vyhledává.

Úpravy programového schématu ještě mohou přijít, Prima Love je mladou stanicí a finální programové schéma teprve hledá: „. Jen několik měsíců po spuštění nového kanálu Prima LOVE se jeho divácká základna stále dynamicky vyvíjí a na to reaguje (a bude i nadále) naše programová nabídka,“ dodává TV Prima.

prima_love_banner_frekvence

Prime-time zahájí sitcomy

Chůva k pohledání se rovněž stěhuje, Prima Love ji však přesune z času 13:00 na atraktivnější dobu v 19:50 a zahájí tak hlavní vysílací čas. V podobném slotu jej dlouho uváděla TV Prima, čas 19:30 patřil před spuštěním Krimi zpráv a VIP Zpráv právě komediálním seriálům. Před rokem však stanice zahájila mohutnou expanzi zpravodajství. Druhým sitcomem bude Deník zoufalé matky.

K TÉMATU: Prima od července výrazně prodlouží zprávy

Léto nebude na Primě Love okurkové

Okurková sezóna Primu Love prý nepotká. Pestrou programovou nabídku reprezentují například Zoufalé manželky s pořadovým číslem VI, Prima Love je nasazuje ve čtvrtek ve 21:30, Ally McBealová zůstává pouze v úterý. V české premiéře uvede Prima Love šestou řadu díla Chirurgové. Pokračují seriály Džungle rtěnek, Sběratelé kostí, Dobrá manželka či Nemocnice Mercy. Uvidíme rovněž seriál Za branou.

Novinkou bude rovněž další americký pořad s názvem „Talk show bez zábran„, naladit ji budeme moci ve všední dny ve 23:15, o víkendu už ve 22:30. TV Prima uvádí, že v americké talk-show si budeme moci poslechnout povídání se slavnými ženami.

prima_love_schema_leto2011Programové schéma Primy Love platné od 20. června 2011. Pro zvětšení klikněte myší. Zdroj: Programové plány TV Prima

Autor článku:

Komentáře (7)

 1. Jose

  Otázkou nežli, co budou dávat na Prima Love v létě, spíše je, zda se uráčí České Radiokomunikace konečně také někde zavést MUX 3. Plán zatím je: Jeseník – Praděd – červenec 2011, Zlín – Tlustá hora – červenec 2011, Liberec – Ještěd – listopad 2011, Pardubice – Krásné – listopad 2011, Znojmo – Kraví hora – listopad 2011. Takže to už bude podzim, programové schému podzimu nemáte ?

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Rád bych Vám to řekl, ale na podzimní program je ještě příliš brzy. Televize prozradí novinky až koncem srpna.

  2. Jose

   Ale tak mně je to celkem fuk, to byl pokus o vtip. Tedy zde se rozebírá programové schéma Prima Love a na konkurečním webu se rozebírá, zda v září ostartuje Nova Doma. Ale jště vůbec nikdo neřekl, jestli to vůbec půjde chytit, tedy jestli v tom Znojmu a Pardubicích a Liberci ten Mux 3 vůbec bude. Tedy ČTÚ zatím žádný kanál neurčilo. Nic se neví a nějak to chcíplo. Tak mně je to jedno, já používám DVB-S a těm, co mají DVB-C, těm je to taky jedno, ale dejme tomu, že tak třetina lidí se nechala ukecat a uvěřila těm propagacím a jsou jen na DVB-T a těm to jedno není a pak takovéhle věci jak na jednom, tak na druhém serveru v podstatě považují jen za provokace, protože do teď nevědí… Bude ten Mux 3 vůbec někdy ? Tak jsem si do toho jen tak lehounce rejpnul… Zda se třeba jako něco neví… Když Prima provokuje s programem, který tady lidi, co jsou na DVB-T, neuvidí….

  3. Martin Petera Autor příspěvku

   Osobně jsem to také vyřešil satelitem. Ono ani na Moravě to není kdoví jak růžové, zejména na severu. Ač od Olomouce, tak už i MUX 3 chytám, ale signál celkem špatný. Jakmile se dozvím něco více, určitě se to objeví na webu.

  4. Jose

   Dobře. Děkuji.

 2. violista

  na přání divaček …. Hmm, no to bych chtěl vidět když to tu žádný divák ani divačka nechytí :-D Leda kdo má talíř či Kyslíka. V místní kabelárni pochybuju že by to bylo – i když možné to je, nevím.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .