V červnu odstartuje nový kanál Prima STAR

Seriály plné českých a slovenských hvězd, oblíbené zábavné pořady i soutěže a reality show – nabídne nová celoplošná stanice, Prima STAR. Již desátý kanál skupiny Prima začne vysílat v pondělí 14. června od rána. Diváci se mohou těšit na talk show Nikdo není dokonalý, seriál Rodinná pouta nebo zábavný pořad Carusošou.

TK Prima STAR_4
Zdroj: TV Prima

„Nový kanál je logické doplnění naší Prima rodiny, za 28 let své existence vyprodukovala televize Prima velké množství pořadů napříč všemi televizními žánry a mnoho z nich se těší i po letech od svého vysílání vysoké divácké oblibě, proto chceme divákům připomenout rodinné stříbro, které bylo doposud ukryto v našich archivech. Prima STAR bude místem, kde najdou naše seriály, zábavné pořady i reality show rozdělené v přehledných vysílacích blocích, a mohou se tak spolehnout, že je tam najdou každý den ve stejnou dobu,“ představuje nový kanál Marek Singer, generální ředitel skupina Prima.

Programove schema_Prima STAR
Zdroj: TV Prima

Vysílací schéma nového kanálu nabídne ve všední dny divákům seriály a pořady jako jsou:  Rodinná pouta a Modrý kód, Prostřeno! (o víkendech s VIP hosty), S Italem v kuchyni a Božské dorty od Markéty, Carusošou,  Křižovatky života, Jak se staví sen. O víkendech pořad: Ženy na cestách, Nikdo není dokonalý, show To je fór!, nebo Telebazar…

Pořady jako Rodinná pouta nebo Nikdo není dokonalý patřily mezi divácky nejoblíbenější, kdy si jejich vysílání nenechaly ujít miliony diváků. I další formáty jako Carusošou, Benefice nebo Telebazar patří mezi nejsledovanější pořady ve 28leté historii Primy. Věříme proto, že diváci ocení jejich návrat na obrazovky a rádi se s námi pobaví a zavzpomínají,“ dodává Roman Mrázek, programový ředitel
skupiny Prima.

TK Prima STAR_3
Zdroj: TV Prima

 „Symbolem Prima STAR je, jak už název napovídá, hvězda – známka a ocenění toho nejlepšího, co kdy v rámci Primy vzniklo. Fialová barva značí srdečnost, tedy naznačuje, že program Prima STAR bude srdeční záležitostí,“ poukazuje Marek Singer.

DVB-T2 signál Prima STAR bude šířen terestricky prostřednictvím digitálního multiplexu č. 22 Czech Digital Group. Nový program si také exkluzivně naladí zákazníci T-Mobile TV. Do budoucna bude Prima STAR dostupný i u většiny ostatních operátorů.

TK Prima STAR_2
Zdroj: TV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .