Úspěch seriálu Policie Modrava pokračuje, i v minulém týdnu oslovil nejvíc diváků

Čtvrtý díl kriminálního seriálu Policie Modrava zaznamenal na publiku necelých 38 procent ve věku 15-54 let. Díky tomu se Policie Modrava stala nejsledovanějším pořadem minulého týdne českého televizního trhu v této cílové skupině.

Soňa Norisová alias Jana Vinická v hlavní roli seriálu Policie Modrava, foto TV Nova

Soňa Norisová alias Jana Vinická v hlavní roli seriálu Policie Modrava, foto TV Nova

Další díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas zaujal necelých 32 procent diváků u televize, rovněž ve skupině 15-54 let.

Nejvíce diváků k televizním obrazovkám ve 37. týdnu letošního roku tradičně přilákaly Televizní noviny (share 38,52 % diváků ve skupině 15-54) a seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Ulice dosáhla na 38% diváků u obrazovek v cílové skupině 15-54 a ve stejné cílové skupině Ordinace v růžové zahradě 2 získala 23 % diváků u televizních obrazovek.

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujala česká komedie Kameňák, na kterou se v pátek večer dívalo 27 % diváků 15-54 u obrazovek.

Zdrojem dat je elektronické měření sledovanosti ATO / Admosphere. Hodnoty jsme zaokrouhlili. Data redakcím poskytla PR koordinátorka skupiny Nova Jana Ondrejechová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .