UPC upravuje televizní nabídku pro podnikatele, zavádí produkt Exclusive Business

upc_corner_night_2Specializovaná divize pro malé a střední podnikatele, firmy a korporace UPC Business upravuje svou nabídku digitální kabelové televize. Nově do svých nabídek zařazuje službu s kompletním portfoliem více než sta televizních programů UPC včetně čtyřiadvaceti ve vysokém rozlišení. Cena za celý produkt Exclusive Business činí 700-924 Kč podle toho, zda se uvážete na 24-měsíční vázanost nebo nikoliv.

Kromě kompletní nabídky programů České televize, FTV Prima a TV Nova obsahuje služba kanály pro prohloubení informovanosti, ale i odpočinek po práci: BBC World News, CNN, CNBC, Euronews nebo řadu sportovních, dokumentárních, filmových či hudebních stanic,“ říká mluvčí UPC Juraj Gerbery.

Zároveň dochází ke změně názvu stávajících služeb digitální televize pro podnikatele na Optimum Business (30 TV programů) a Premium Business (80 TV programů), která od května obsahuje další čtyři programy ve vysokém rozlišení: Golf Channel HD, Nova Cinema HD, Prima COOL HD a Prima ZOOM HD. Veškeré televizní programy v standardním i vysokém rozlišení si mohou klienti UPC Business nahrávat a sledovat v libovolném čase díky HD PVR boxu.

Od roku 2009 se UPC Česká republika intenzivně věnuje budování a rozšiřování služeb B2B – Business to Business, které zajišťuje specializovaná firemní divize UPC Business. K dispozici má rozsáhlou technickou platformu, jež se opírá o vlastní páteřní síť z optických vláken. Její součástí je i datové centrum.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: