UPC rozšiřuje programovou nabídku o nové HD programy

Od úterý 31. října bude programová nabídka digitální kabelové televize UPC Horizon rozšířena o několik stanic v HD kvalitě. Tímto krokem navazuje na nedávné rozšíření. Z nabídky vypadnou některé verze ve standardním rozlišení.

UPC jako první operátor nedávno zařadil dětský kanál Cartoon Network v HD rozlišení. Zdroj: screenshot z vysílání

UPC jako první operátor nedávno zařadil dětský kanál Cartoon Network v HD rozlišení. Zdroj: screenshot z vysílání

Tři stanice z rodiny FilmBox a hudební a zpravodajský program v HD

V září získali diváci získali možnost sledovat Cartoon Network, War TV a Film+. Většina nově zařazených stanic je dostupná automaticky v HD kvalitě. V případě Cartoon Network ale jde o SD verzi, byť operátor ve všech tiskových materiálech zdůrazňuje, že nabízí i tento program ve vysokém rozlišení. Ve skutečnosti se však na HD verzi Cartoon Network ještě čeká.

V poslední říjnový den budou moci sledovat tři další stanice z rodiny FilmBox, konkrétně FightBox HD, DocuBox HD a Fast&Fun Box HD.

Příznivci kultury získají stanici Mezzo Live HD a portfolio zpravodajských stanic doplní Euronews v HD kvalitě. Nabídka digitální televize Horizon po tomto rozšíření obsahuje víc než 180 stanic, ze kterých je až 67 v HD kvalitě.

Konec HBO a Cinemaxu ve standardním rozlišení

Společnost UPC uvedla začátkem září novou nabídku Happy Home, která představuje nekonečnou zábavu pro všechny členy domácnosti na všech připojených zařízeních. I tímto rozšířením programové nabídky pokračujeme v naplňování našeho příslibu ve snaze poskytovat žánrově rozmanitou a bohatou programovou nabídku, s přihlédnutím k požadavkům a očekáváním zákazníků,“ uvedl Martin Miller, generální ředitel společnosti UPC v České a Slovenské republice.

Stanice Euronews HD nahradí svou SD verzi a bude dostupná už jen v HD rozlišení. Z televizní nabídky od stejného data zároveň vypadnou standardní verze programů HBO 2, HBO 3, stejně jako Cinemax a Cinemax 2. Tyto programy budou nově k dispozici výhradně v HD kvalitě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .