TV Barrandov slibuje nové zprávy, ruší seriál Ona a on, obnoví pořad 112

Jako jediná z tuzemských „velkých“ plnoformátových televizí uspořádala televize Barrandov tiskovou konferenci k jarním programovým novinkám. Do nových zpráv zařadí moderátorské dvojice a přijde s několika novými nebo staronovými tituly.

tv-barrandov-651

Nejvýraznější programovou novinkou mají být Naše zprávy, které televize uvede od března a zařadí sem i úplně nové moderátorské dvojice, které dosud hlavní zpravodajské relace nemoderovaly. Kristýna Fantová a Miroslav Vaňura, Žaneta Muchová a René Hnilička, Tereza Jemelíková a Petr Převrátil – to jsou moderátoři, které televize vybrala napříč mediálními skupinami.

Dále Barrandov obnoví pořad o záchranářích 112, který se vysílal jak na Nově, tak i v České televizi. Určitými změnami projde páteční erotický pořad Intim Night na způsob někdejšího nováckého Peříčka, nyní bude mít pouze jednoslovný název Intim. Dále televize zruší vztahový seriál Ona a on, nahradí jej produkčně méně náročnými pořady vlastní tvorby.

Večerní kulinářský pořad dostane rovněž nový název „Kašpárku, vař“ a v odpoledním bloku bude mít své místo i ženská talkshow Babinec. Naopak, skončí kadeřnická obdoba pořadu Prostřeno s názvem Ostříháno, kterou televize uvedla loni na podzim. Šlo o dílo tehdejšího programového ředitele Petra Lesáka, které nyní Vladimír Železný stahuje z programu.

Zmiňované novinky uvede televize Barrandov od prvního března.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: