TV Barrandov sází na známé osobnosti, na startu jí popřejí Forman i Menzel

radiotv-archiv6Velkolepý styl zvolila pro začátek svého působení na českém televizním trhu TV Barrandov. Nová plnoformátová stanice diváky zahltí populárními osobnostmi hned ve svůj premiérový den – v neděli 11.ledna. Známé tváře se pak na obrazovce nového kanálu budou pravidelně objevovat i v běžném programovém schématu. Televize by si ráda vytvořila i své vlastní známé osobnosti.
Průvodci prvním dnem vysílání se stanou Zuzana Bubílková a Miloš Knor. Ten se tak často jako jeho kolegyně na obrazovkách dosud nevyskytoval (znají jej diváci stand up comedy Na stojáka – vysílá HBO). Díky svému pravidelnému satirickému pořadu KnorTime, který poběží každý týden v úterý, se z něj známá tvář nové stanice určitě stane. Premiérový den samotný bude ve vysílání TV Barrandov hvězdami nabitý. „Úspěch nové televizi popřejí nejslavnější osobnosti České republiky – od držitele Oscara Miloše Formana přes Miss World Táťánu Kuchařovou, herce Jiřího Bartošku a režiséra Jiřího Menzela až po olympioniky Kateřinu Neumannovou, Davida Kosteleckého nebo Aleše Valentu,“ pochlubil se PR manager stanice Janis Sidovský.

Pozdravy celebrit budou provázet celým devítihodinovým pořadem „Rozsvítí se Vám“, který vysílání nové stanice otevře 11.ledna v 11:01 a který má za cíl představit i všechny vlastní tváře TV Barrandov. K těm nejznámějším patří fotograf Jan Saudek, který má na novém kanále svoji vlastní talk show každé pondělí. Ivan Mládek se svojí divadelní skupinou obstarají zábavu na čtvrteční večery v sitcomu Cyranův ostrov. Marek Vítek s kolegy bude provázet podvečerním publicistickým pásmem 90 minut (každý všední den v 17.30). Iva Pazderková, Miloš Knor a další komediální herci patří do stáje sobotní skečové show Koko TV.

Výrazná osobnost zaštiťuje cyklus půlhodinových dokumentů o různých podobách lásky „České milování“. Pořad připravuje Fero Fenič, který měl být pro novou stanici spíše konkurencí, neboť stále nevzdal přípravu své konkurenční plnoformátové stanice Febio TV. Jeho nový projekt pro nedělní prime time má prozatím naplánováno dvacet šest dílů. Na jeho přípravě se podílejí další zkušení profesionálové – režiséři Olga Sommerová, David Vondráček nebo Marcel Pázman.

Populární zpěváci a baviči se budou objevovat ve velkých sobotních zábavných pořadech. Oslnivou show slibuje hned na první večer Janis Sidovský: „Celodenní maraton prvního dne vysílání vyvrcholí pořadem Karneval na Barrandově, ve kterém v přímém přenosu vystoupí špičky českého a slovenského šoubyznysu.“ Právě zábavné pořady jsou jednou z priorit, na kterých chce své programové schéma nová stanice vybudovat.

Při jejím startu si jí za třináct dní můžete naladit prostřednictvím satelitních platforem Skylink, UPC Direct a Gital. Ve své nabídce ji budou mít i kabeloví operátoři UPC, FCA TV, Nej TV, Moravianet, MMDS Sprey TV, Moravia TV, KK Cable, Elsat, TV Třinec a další. Polovinu obyvatel Česka již pokrývá pozemní digitální vysílání Multiplexu 2, kde je nová stanice rovněž k naladění. Zajišťují ji vysílače Cukrák, Praha-Žižkov, Brno-Barvičova, Brno-Hády, Ostrava-Hladnov, Ústí nad Labem-Buková hora, Domažlice-Vraní vrch, Chomutov-Jedlová hora a Plzeň-Krašov. TV Barrandov mají k dispozici i předplatitelé služeb dvou IPTV operátorů – Telefónica O2 TV a MATTES AD – 802.TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .