TUTY TV zaujala nápaditou grafikou, zatím vysílá jen nakoupené pořady

Nová dětská a teenagerská televize TUTY má za sebou první dva týdny vysílání. Zaujala především jednoduchou a moderní grafikou. Z programového hlediska vysílá většinou nakoupené pořady. Vlastní tvorba se omezuje pouze na nemoderované hudební bloky.

Předěl ve vysílání TUTY TV. Screenshot RadioTV

Předěl ve vysílání TUTY TV. Screenshot RadioTV

Domácí YouTubeři zatím chybí

Pohled na reálné programové schéma TUTY TV prozrazuje, proč na začátku vysílání k zakódování satelitního signálu navzdory tomu, že zástupci televize do poslední chvíle deklarovali volné vysílání. TUTY totiž zatím nevysílá prakticky žádnou tvorbu, kterou by mohla vysílat nekódovaně mimo území ČR. Jedinými pořady vlastní tvorby jsou bloky hudebních klipů. I v tomto případě ale jde pouze o proud klipů bez jakékoliv moderace.

V programu se objevují videa olhášených zahraničních YouTuberů (Hravý svět Marušky a Lucky & Juan Daily Vlog). Avizovaní domácí YouTubeři prozatím chybí, tedy neobjevují se ve výpisu pořadů. Zástupci televize přitom hodlají spolupracovat přibližně s 20 kvalitními YouTubery, přičemž někteří by měli produkovat exkluzivní obsah přímo pro TUTY TV.

Vlastní tvorba zřejmě až na podzim

TUTY má zatím mírný problém s dodržováním začátku pořadů. Vysílání je plynulé, jednotlivé relace na sebe navazují bez zbytečných prodlev. Jakmile se však objeví delší reklamní blok, posouvá se začátek dalších pořadů i o několik minut.

Program TUTY TV by se podle původních prohlášení měl výrazněji rozšířit na podzim. Avizovaná vlastní tvorba zahrnuje pořady TUTYriál o tipech na vylepšení dětského pokoje a dalších míst v domácnosti. Magazín Zapotíš se přinese tipy týkající se zdravého životního stylu. Jedním z vlajkových pořadů by měla být i talkshow VIP u vysílaná z vlastního studia, a pořad Tydlity pro nejmenší.

Blok videoklipů TUTY Music je prozatím jediným pořadem vlastní tvorby TUTY TV. Screenshot RadioTV

Blok videoklipů TUTY Music je prozatím jediným pořadem vlastní tvorby TUTY TV. Screenshot RadioTV

Konkrétní programové schéma TUTY TV

Přinášíme vám výpis jednotlivých pořadů tak, jak je zveřejňuje TUTY TV na svém webu.

Konkrétní programové schéma TUTY TV. Zdroj: tuty.tv/program

Konkrétní programové schéma TUTY TV. Zdroj: tuty.tv/program

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .