Startuje fotbalové Mistrovství Evropy do 21 let. Na ČT sport i volně přes satelit

Čeští fotbalisté  se představí na Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 21 let, které startuje v Polsku v šesti městech. Přímé přenosy odvysílá program ČT sport. Díky německým televizím budou k dispozici i nekódované přenosy přes satelit.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Česká televize má práva pro ČR, ZDF a Sport1 DE pro Evropu

Veřejnoprávní ČT sport odvysílá většinu zajímavých utkání ze šampionátu. Zápasy českého i slovenského týmu v základních skupinách bude možné sledovat i přes satelit, a to i v případě, že jste mimo ČR nebo nevlastníte dekódovací kartu.

Vysílací práva pro volné vysílání v rámci Evropy si totiž zajistily německé televizní společnosti ZDF a Sport1. ZDF bude vysílat živě utkání německého týmu (včetně zápasu s Německa s ČR) a Sport1 se zaměří na další zápasy.

Český tým se poprvé objeví v programu v neděli 18. červa od 18:00 hodin proti Německu. Živý přenos můžete sledovat na ČT sport nebo na volně dostupné německé veřejnoprávní televizi ZDF.

Druhý zápas českého týmu s Itálii ve středu 21.6. od 18:00 už odvysílá program Sport1 DE, který je rovněž volně dostupný a lze jej legálně přijímat i na území ČR. Stejná stanice odvysílá i poslední duel českého týmu v základní skupině v sobotu 24. června od 20:45. Tento zápas ale bude dostupný pouze v rámci konferenčního přenosu společně se souběžně hraným duelem Itálie a Německa.

Mistrovství Evropy do 21 let – program volně dostupných přenosů ze satelitu

16.6. Švédsko – Anglie, Polsko – Slovensko (Sport1 DE)
17.6. Portugalsko – Srbsko, Španělsko – Makedonie (Sport1 DE)
18.6. Německo – ČR (ZDF), Dánsko – Itálie (Sport1 DE)
19.6. Slovensko – Anglie, Polsko – Švédsko (Sport1 DE)
20.6. Srbsko – Makedonie, Portugalsko – Španělsko (Sport1 DE)
21.6. Německo – Dánsko (ZDF), Česko – Itálie (Sport1 DE)
24.6. Itálie – Německo (ZDF), ČR – Dánsko (konferenční přenos Sport1 DE)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .