Třídenní volné vysílání HBO 3 startuje už tuto sobotu

Volné vysílání se vyznačuje tím, že se vztahuje pouze na program HBO 3 a nikoliv na další kanály této značky. Zapojí se do něj celá řada operátorů včetně tří nejznámějších satelitních platforem.

Ilustrační foto - Shutterstock.com

Ilustrační foto – Shutterstock.com

Volno vysílání promuje nový seriál Sedmilhářky

Volné vysílání přímo potvrdili operátoři služeb DIGI TV, freeSAT nebo Skylink. Do akce se zapojí i další operátoři. Diváci tedy mohou na svých přijímačích zkusit v sobotu ráno, zda jim program bude fungovat. Volné vysílání umožní sledovat mimo jiné premiéru amerického seriálu Sedmilhářky. Komediální drama je adaptací stejnojmenného bestselleru australské spisovatelky Liane Moriartyové.

Děj se odehrává v kalifornském městečku Monterey a začíná podezřelou vraždou na benefiční akci základní školy. Vše nasvědčuje tomu, že na pozadí zločinu je rivalita a tajemství obklopující trojici matek předškoláků – Madeline (Reese Witherspoonová), její nejlepší kamarádkou Celeste (Nicole Kidmanová) a Jane (Shailene Woodleyová). V průběhu sedmi napínavých, černě humorných epizod plných nečekaných zvratů vychází najevo, jaké tajemství každá z žen skrývá a postupně se dostáváme až k osudné noci.

Hlavní hrdinky seriálu Sedmilhářky. Foto: HBO Europe

Hlavní hrdinky seriálu Sedmilhářky. Foto: HBO Europe

Převážně seriálový kanál nabídne o víkendu i další tituly

Vedle minisérie Sedmilhářky mohou diváci na o víkendu sledovat další pořady na převážně seriálovém programu HBO 3. Objeví se drama Bessie, jež zkoumá pozoruhodnou kariéru „královny blues“ Bessie Smithové. Film Hemingway & Gellhornová povypráví o vášnivém milostném románku a následném bouřlivém manželství Ernesta Hemingwaye a válečné korespondentky Marthy Gellhornové.

Volné vysílání HBO3 bude spuštěno v sobotu 18.2.2017 v 6:00 ráno a skončí v úterý 21. února 2017 ve stejném čase.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .