Tomáš Klus promluví o svém živém albu u Jana Krause

Profesor Jan Pirk, zpěvák Tomáš Klus a herečka Anna Schmidtmajerová se představí v nejnovější Show Jana Krause, kterou televize Prima odvysílá ve středu 24. května ve 21:35.

Ilustrační foto - Shutterstock.com / yakub88

Ilustrační foto – Shutterstock.com / yakub88

Tomáš Klus sestavil album ze svých živých vystoupení

Pisničkář, textař, skladatel a herec Tomáš Klus se loni po roční pauze vrátil na koncertní pódia comebackovým turné s názvem „RecyKlus tour“. Během turné po českých a slovenských městech natočil živou desku toho nejlepšího, co na koncertech zaznělo.

Nahráli jsme několik koncertů, abychom měli z čeho vybírat. Kouzlo živého záznamu totiž spočívá i v tom, že na desce může ‚uvíznout‘ i něco zcela nečekaného,“ dodává ke svému novému albu „Živ je“ Tomáš.

Recyklus beru jako takové bilanční pole čerstvého třicátníka, kdy mám možnost sám sebe dát do pořádku. Zjistit, co ze starého já už není potřeba, co šetrně zlikvidovat a z čeho naopak znovu vzejít,“ dodává Klus.

Koncem května vystoupí i na festivalu Mezi ploty

Právě tímto prvním koncertním záznamem ve své diskografii láká teď fanoušky na své koncerty v rámci pokračujícího Recyklus Tour. Koncem května se Tomáš stane jednou z hlavních hvězd festivalu Mezi ploty, který letos oslaví 25. výročí.

Dalšími hosty Jana Krause budou herečka Anna Schmidtmajerová a věhlasný kardiochirurg, profesor Jan Pirk.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. května ve 21.35 na Primě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .