TN Live slaví první narozeniny

Vysílání TN Live včera oslavilo své první narozeniny. Kontinuální vysílání TN Live je k dispozici na TN.cz, na Voyo i přes červené tlačítko. V současnosti je na TN Live vysíláno jedenáct pravidelných pořadů.

TN LIVE (3)
Zdroj: TV Nova

„Když jsme před rokem zahajovali TN Live, byli jsme plní očekávání, co nám to přinese a jak to zvládneme. Mám velkou radost, že se nám daří, přidáváme nové pravidelné pořady, jsme u těch nejdůležitějších domácích i zahraničních událostí, podívali jsme se do všech koutů světa a průběžně navyšujeme počet minut, kdy vysíláme. TN Live je stabilní součástí našeho zpravodajského webu TN.cz a já bych chtěl poděkovat všem kolegům, kteří se na vysílání podílejí, je to těžká práce a my si jí velmi vážíme,“ říká Kamil Houska, ředitel zpravodajství TV Nova.

Desetihodinové kontinuální vysílání TN Live probíhá každý všední den zhruba od 09:30 až do 19:30, kdy začínají večerní Televizní noviny, ve výjimečných situacích i o víkendu. Vysílání je vyplněno přímými přenosy ze zajímavých míst a aktuálních událostí či analýzami s hosty ve studiu. Před Televizními novinami je připraven každodenní hodinový zpravodajský pořad Přehled dne, který se věnuje aktualitám dne. V současnosti je na TN Live jedenáct pravidelných pořadů s různou frekvencí, jde například o Napřímo, politické a ekonomické rozhovory Báry Divišové, zahraniční magazíny Zpráva o stavu Unie či Svět za hranicemi nebo lifestylové pořady Na gauči a Talk!, nechybí ani zaměření na sport, vědu či cestování.

„Už během prvního roku fungování TN Live jsme vysílali živě i z míst mimo Českou republiku, při dvacátém výroční smutných událostí 11. září vstupovala reportérka z New Yorku, během ukrajinské války nabízíme živé záběry a vstupy z války, hranic s Ukrajinou i z uprchlických center. Nechybí vstupy z Bruselu či v posledních dnech z posledního rozloučení s Madeleine Albrightovou ve Washingtonu nebo třeba z Paříže, kde probíhaly prezidentské volby,“ dodává Kamil Houska.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .