Tiskové konference k podzimnímu schématu se blíží

DOPLNĚNO – Tři nejvýznamnější televizní skupiny zvolaly tiskové konference k podzimnímu programovému schématu na nejbližší dny. Jako první přivítá novináře v tomto týdnu Česká televize, následovat bude FTV Prima. V druhém srpnovém týdnu vám přineseme podzimní novinky i z kuchyně komerční jedničky TV Nova.

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Česká televize se dnes, tedy v úterý 23. července soustředí na dokumenty a publicistiku, které dostanou prostor v podzimním vysílání. Tvůrčí obsazení bude poměrně pestré. K dispozici budou například Dan Přibáň, Hana Třeštíková, Olga Špátová, František Kinský, Jitka Ježková, Jefim Fištejn a další. Za Českou televizi vystoupí tradičně programový ředitel Milan Fridrich a samozřejmě i generální ředitel Petr Dvořák.

DOPLNĚNO: Tisková mluvčí České televize Karolína Blinková nás však upozornila, že ČT má letos natolik nabitý program, že uspořádá ještě jednu větší tiskovou konferenci. Ta se uskuteční ve čtvrtek 1. srpna.

Televizní skupina Prima pojme tiskovou konferenci i jako menší koncert. Do areálu, kde se uskuteční tisková konference, pozvala na vystoupení zpěvačku Martu Jandovou a kapely No Name a Gipsy.cz. Kromě zajímavých programových informací tak bude k dispozici i řada lifestylových rozhovorů a videí na bulvárních webech.

Nejsledovanější komerční televizní skupina Nova si svou tiskovou konferenci naplánovala na středu 7. srpna. Její tiskové konference jsou rovněž ve znamení hereckých osobností a velice zajímavých showreelů.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. JiriSedivy

    ČT nuda nuda a nuda a ještě nuda. A naposled ještě nuda. ČT je snad nejnudnější veřejnoprávní televize v Evropě, nebo určitě patří mezi prvních pět. Pořady pro důchodce, nic, co.by šlo s dobou, žádné nové formáty, nic pro lidi okolo 25-30 roků. Hrůza. Když to srovnám s jinými televizemi tak se mě chce brečet

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .