Marta Jandová novou moderátorkou Rádia Frekvence 1

Frekvence 1 získala v krátké době druhou velmi známou osobnost. Po Pavlíně Wolfové na rádiu nově moderuje také zpěvačka Marta Jandová. Posluchači ji mohou slyšet v rozhlasové show každý všední den mezi 13. a 14. hodinou. Jandová uvádí pořad s názvem Marta radí, baví, informuje.

Marta Jandová. Foto: rádio Frekvence 1

Marta Jandová. Foto: rádio Frekvence 1

Lidé mi na sociálních sítích píší o svých slastech a strastech. Je toho ale tolik, že jim tam nestíhám odpovídat. Teď jsem ale díky tomuto pořadu získala hodinku denně, kdy si s nimi můžu veřejně povídat,“ řekla k novému angažmá Marta Jandová.

Zpěvačka Marta Jandová získala vysílací čas mezi 13. a 14. hodinou, kde v minulosti moderovali rádioví matadoři jako Libor Bouček, Michal Kavalčík v roli Rudy z Ostravy. Její show je ale více kontaktním pořadem než bylo doposud na rádiu v tomto čase běžné.

Tento typ pořadů je posluchačsky velmi atraktivní, proto věříme, že se projeví změna nejen v poslechovosti stanice, ale také v objemu investic do rozhlasové reklamy v reklamních slotech tohoto pořadu,“ říká ředitel rádia Miroslav Škoda.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: