Televizi Barrandov bude řídit Martina Lišková z Markízy

barrandov-martina-liskovaTelevize Barrandov má novou generální ředitelku. Ze slovenské Markízy přichází Martina Lišková, kterou dosavadní ředitelka Janka Vozárová dnes jmenovala do funkce. Vozárová zůstává předsedkyní představenstva licencované společnosti Barrandov Televizní studio, a.s., k dalším personálním změnám v top managementu prozatím nedojde.

Martina Lišková přichází do vedení třetí soukromé plnoformátové stanice v Česku s dlouholetými zkušenostmi z TV Markíza, kde v letech 2007-2010 zastávala top manažerské funkce. Byla mimo jiné programovou ředitelkou druhého kanálu Markízy, ženské televize DOMA, a v letech 2003 – 2007 zastávala pozici vedoucí akvizičního oddělení a dlouhodobého plánování programu.

V době svého působení na TV Markíza přivedla na obrazovku například formáty Slovensko má talent nebo Modré z neba. „Věřím, že svou televizní praxi zúročím i na českém trhu a velmi se na novou příležitost těším,“ uvedla generální ředitelka TV Barrandov Martina Lišková. Dosavadní ředitelka televize Barrandov Janka Vozárová zůstane i nadále předsedkyní představenstva společnosti Barrandov Televizní studio, a.s., která vlastní vysílací licenci. PR manažerka televize Kateřina Kotalová zároveň informovala, že k dalším personálním změnám v top managementu stanice prozatím nedojde.

barrandov-martina-liskova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: