Televize TiP TV ukončila terestrické vysílání, zatím pokračuje na internetu

tiptv-perexZ projektu telenákupní televize TiP TV, která vysílala celoplošně v zemském multiplexu 3, odešel před několika dny spolumajitel a investor Radek Pažout. Tento krok následně vedl k zastavení terestrického vysílání. Stanice prozatím pokračuje na internetu.

Televize TiP TV působila na trhu celkem 66 dní. Mělo jít o telenákupní stanici s reportážní formou prezentace. Program vysílal celoplošně v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group a Českých Radiokomunikací. Terestrické vysílání bylo dnes v dopoledních hodinách ukončeno a pokračuje pouze na internetu.

Server Borovan.cz před několika dny upozornil na vlastnické změny v společnostech, které zastřešují chod TiP TV. Spolumajitel a investor Radek Pažout z projektu vycouval, což patrně mělo za následek ukončení terestrického vysílání. Zda televize bude i nadále pokračovat alespoň v jiných platformách se teprve uvidí. Prozatím vysílá na internetu na www.tiptv.cz. Web stanice momentálně neobsahuje žádnou zmínku o možném ukončení vysílání. I nadále je tak možné sledovat živý stream, kde televize přináší reprízy odvysílaných pořadů.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: