Televize RELAX přiblížila plány na léto, od července zahájí v HD rozlišení

Jedna z prvních čistě digitálních televizí v éteru bude od 1. července vysílat ve vysokém rozlišení v nabídce kabelového operátora UPC. Televize RELAX – původně Pohoda – přiblížila své programové plány v letním reprízovém období.

relax-ident-01

Od poloviny června televize RELAX přichází s prázdninovým režimem. První jasně patrnou změnou byl návrat argentinské telenovely MILADY na televizní obrazovku. V průběhu léta budou pokračovat seriály Divoký anděl, Milady nebo Jsi můj život v pravidelných časech. Každý všední den se objeví lifestylová show z pražského obchodního centra – Živě z Palladia.

V programu zůstávají premiérové díly soutěžního pořadu Ostře sledovaný vlak, který vyrazil na roadshow po všech velkých českých obchodních centrech. Objeví se další díly zábavného pořadu Poslední zhasne: Vladimíra Hrona, v premiérách pokračuje i talk show 7 pádů Honzy Dědka!

Prohlédněte si nový vizuál televize RELAX

Televize RELAX nasadila nový obal. Moderní 3D grafika nabízí různé varianty zdrojového písmena X, umístěného v logu televize RELAX. Pracuje také s novými hudebními podkresy, které v divákovi vyvolávají pozitivní náladu.

....

V září avizuje vedení televize RELAX nový pořad pro ženy v čele s Heidi Janků a nový soutěžní formát pořadu s moderátory, manžely Michaelou a Romanem Tomešovými.

Zásadní zprávou je úspěšné završení jednání s největším kabelovým operátorem ohledně zařazení HD verze televize RELAX do nabídky UPC. Diváci budou moci sledovat verzi ve vyšším rozlišení od 1. července. Televize RELAX sice u některých programových akvizic nemá k dispozici HD rozlišení, může to však vyvážit vlastní tvorbou, která v programu dominuje.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .