Televize RELAX představila nové znělky, propaguje svůj současný název

Televizní stanice RELAX se zaměřením na ženské publikum má nový grafický i zvukový obal. Zásadní je zejména motiv kulečníkových koulí, jejichž hravost navozuje chvíle nerušené zábavy s přáteli a pravého relaxu.

relax-ident-01

Jednotlivé znělky vytvořil Vladimír Jaške

Předchozí identy pro televizi RELAX připravilo pražské studio OFICINA. Nyní si televize zadala výrobu nového obalu u jednoho ze svých dlouhodobých spolupracovníků. Konkrétním autorem jinglů je Vladimír Jaške. Svým způsobem lze říct, že nový obal vznikl in-house.

Po dlouhých debatách a stabilizaci vysílacího schématu, jsme k výrobě nového selfproma oslovili, externího spolupracovníka naší televize, Vladimíra Jaškeho. Ten v televizi RELAX, několik měsíců sám pracoval a proto svůj pracovní úkol dokázal splnit velice zodpověďně. Jelikož detailně znal naši interní vizi. Na finální výsledek jsme velice hrdí a troufáme si ho hodnotit, jako nesmírně moderní a pružný,“ říká manažerka televize odpovědná za PR a Marketing Martina Vacková.

Nový vizuál pracuje i s programovými tipy formou injektáže. Ta funguje na automatizovaném systému preferencí s odlišnou pravděpodobností zobrazení. Systém preferencí namátkově volí tip, z předem definovaných nabídek přímo z elektronického programového průvodce.

Televize RELAX zůstala věrná své značce

Samotná injektáž se poté divákovi jeví jako svěží 3D grafika, která na danou časovou dobu proběhne přes horní část obrazovky zprava do leva. Služba stimuluje diváka k tomu, aby ve sledování vybrané televizní stanice pokračoval.

Na nové grafice televize RELAX je zajímavé i to, že propaguje nynější název stanice. Televize přitom původně začínala pod názvem Pohoda a její spoluvlastník a ředitel Radim Pařízek se před časem vyjádřil, že se ke své původní značce vrátí. Nyní se zdá, že s novou grafikou bude RELAX pokračovat pod svým současným názvem.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .