Televize Prima ukončila svou zpravodajskou roadshow, výsledky si pochvaluje

Zpravodajská roadshow skupiny Prima je po deseti zastávkách v českých a moravských městech ve svém cíli. Více než dvouměsíční putování vyvrcholilo na Masarykově náměstí v Jihlavě. Mobilní zpravodajské studio, které je umístěno v kamionovém návěsu, si v průběhu srpna, září a října přišly prohlédnout desetitisíce lidí.

Terezie Kašparovská a Jiří Hauptvogel, foto: archiv FTV Prima

Terezie Kašparovská a Jiří Hauptvogel, foto: archiv FTV Prima

Živé vysílání zpráv z regionů bylo bonusem ke společenské akci

Poprvé se vysílalo 9. srpna v Mikulově, poté i v Pardubicích, Brně, Hradci Králové, Ostravě, Karlových Varech, Olomouci, Plzni, Liberci a Jihlavě. Společenský projekt TV Prima v sobě kloubil zábavu s dobročinnými projekty a samotným vysíláním Zpráv. Součástí každého výjezdu byly i pravidelné autogramiády moderátorů a herců TV Prima.

V Jihlavě se například představili mladí herci z oblíbených Vinařů Jan Brožek a Tomáš Materna. Zpravodajskou hodinu pak na místě pokrývali Terezie Kašparovská, Tomáš Hauptvogel, Bára Kozáková, Roman Pech, Lucie Šilhánová a redaktorka Michaela Nováková.

Když jsme v srpnu s naší zpravodajskou roadshow startovali, byli jsme napnutí, jak ji diváci přijmou. Po více než dvou měsících mohu říci, že jsme nabídli skutečně unikátní projekt, který oslovil desetitisíce nadšených lidí po celé republice. Přiblížili jsme se víc divákovi, ukázali, jak funguje naše zpravodajství, a spojili zábavu s dobrými skutky,“ říká k projektu šéfredaktorka zpravodajství FTV Prima Jitka Obzinová.

Jihlava byla na podzim poslední

Jihlava byla posledním městem, kam na podzim náš zpravodajský kamion dorazil. Rád bych také poděkoval celému týmu, který se na této unikátní roadshow podílel. Zvláštní díky patří všem moderátorům, pro které bylo živé vysílání přímo před našimi diváky velkou zkouškou,“ dodal generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Mobilní studio TV Prima vyrobil slovenský architekt Jaroslav Holota, který rovněž navrhoval celou dekoraci pražského studia, odkud se dnes vysílají nejen všechny zpravodajské relace, ale i pořady Očima Josefa Klímy, Miniduel a Partie.

Marek Singer, ředitel FTV Prima, foto: archiv FTV Prima

Marek Singer, ředitel FTV Prima, foto: archiv FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: