Televize Nova uvedla podzimní kampaň společně s novou grafikou

nova-kampan-podzim-2014-noperex

Po Primě a veřejnoprávní dvojce uvedla novou grafiku i nejsledovanější televize Nova společně s podzimní kampaní. Ta se nese v duchu sloganu „Jsme součástí vašich příběhů“ a připravil ji kreativní tým Alana Záruby.

Kampaň kombinuje stylizaci běžných životních radostí s podobnými situacemi nejoblíbenějších tváří seriálů a zpravodajských pořadů televize Nova. Vždy na první část upoutávky, ve které jsou v hlavních rolích diváci, navazuje druhá část s tvářemi televize Nova. V krátkých spotech se objevují oblíbené hvězdy stanice, například Lucie Borhyová s Reyem Korantengem, Dana Syslová s Rudolfem Hrušínským, Iva Janžurová s Josefem Dvořákem, Zlata Adamovská s Petrem Rychlým a řada dalších. Každý příběh přináší během 5 vteřin malé překvapení, které je vizuálně provázané s korporátní image televize.

Podzimní kampaň Novy připravil kreativní tým Alana Záruby ve spolupráci s režisérem Tomášem Medkem, kameramanem Richardem Řeřichou a architektem Martinem Krejzlíkem. „V naší kampani jsme navázali na dřívější koncept „Dívejte se a objevujte“. Chtěli jsme vytvořit elegantní a příjemnou světlou atmosféru s akcentem naší korporátní červené barvy. Naším záměrem bylo dodat upoutávkám výtvarný, ale zároveň lidský a uvěřitelný charakter,“ říká Alan Záruba, kreativní ředitel skupiny Nova. Diváci se setkají se čtrnácti různými obměnami staničních upoutávek v průběhu celého podzimu letošního roku.

Ukázka podzimní grafiky televize Nova pro rok 2014

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: