Televize Harmonie představuje nový pořad ve stylu někdejšího Stahováku

borek-slezacek-651

Novou tváří televize Harmonie je Bořek Slezáček, který přináší divákům pořad Viděls to?! kombinující nejzajímavější videa z internetu. V premiérovém díle byly k vidění nejbolestivější pády a děti a zvířátka v roztomilých pozicích.

Jsem strašně rád, že se mi podařilo přemluvit Bořka Slezáčka, aby se po letech zase vrátil na televizní obrazovku v pozici moderátora. Už první díl ukázal, že jsme vybrali velmi dobře, protože Bořkův originální smysl pro humor dává pořadu Viděls to?! další zábavný rozměr,“ říká ředitel Harmonie TV Roman Anton.

Musím se přiznat, že ta videa, které ve Viděls to?! máme, jsem skoro vůbec neznal, a tak jsem se při natáčení velmi dobře bavil. Věřím, že stejně dobře se budou bavit i diváci Harmonie TV,“ dodal Bořek Slezáček, který se jako moderátor na televizní obrazovky vrací po několikaleté přestávce, kdy se věnoval především své hudební kariéře.

Pořad měl premiéru v úterý večer, nicméně televize Harmonie ho nabízí v denní rotaci, takže diváci ho mohou vidět v několika reprízách. V on-line archivu zatím chybí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: