Televize Barrandov se vrací k tradici silvestrovských galavečerů, nabídne čtyřhodinovou show

barrandovsky-silvestr-651

Třetí nejvýznamnější komerční televize na českém trhu se vrací k tradici silvestrovských galavečerů s vlastní čtyřhodinovou show. Různé scénky, skeče a fóry budou náplní jediné celovečerní show v poslední den roku.

Divákům se představí několik desítek hvězd českého showbyznysu. Večerem provedou Kateřina Brožová, Marek Vašut, Lenka Fialová (Novotná) a Patrik Hezucký. K produkci silvestrovského večera se netradičně v tiskové zprávě vyjádřil i majitel skupiny Empresa Media vlastnící televizi Barrandov Jaromír Soukup.

Sledoval jsem průběh natáčení a chtěl bych vyjádřit uznání lidem, kteří se na vzniku Barrandovského Silvestra podíleli. V opravdu krátkém čase dokázali vytvořit kvalitní show, která bude nejen zábavným, ale skutečně důstojným rozloučením s uplynulým rokem,“ uvedl Soukup. Loňská silvestrovská show přinesla Barrandovu přibližně 700 tisíc diváků. Majitel televize věří, že letos by jich mohlo být víc.

Jelikož tvorba TV Barrandov je postavena na pořadech vlastních, chceme je divákům dát i o Silvestru, ale ve svižnější zkrácené verzi. To znamená, že vedle klasických silvestrovských žertů nabídneme mini verzi Exkluzivu, Sejdeme se na Cibulce, Kurňa, co to je? i Vtipu za stovku,“ dodala generální ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá.

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. libca

      Tak to bude dobrý průjem. Brrrrr. Sice jsem nikdy Barrandov nsledoval, ale z těch xichtů je mě opravdu
      šoufl..

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: