Televize Barrandov sází na podzim především na vlastní tvorbu

Vlastní produkce by měla být silnou zbraní televize Barrandov i v rámci letošního podzimu,pokud jde o oslovení svých tradičních diváků. Domácí tvorba by měla v rámci programového schématu dominovat.

tv-barrandov-hvezdy-651

Letošní podzim na televizních kanálech TV Barrandov, KINO Barrandov a Barrandov PLUS bude plné nejen novinek, ale i hvězdných osobností. Celému podzimnímu programovému schématu bude dominovat vlastní tvorba, kterou budou moci diváci vidět především na hlavním kanále TV Barrandov. Takovými slovy charakterizuje svůj podzimní program tiskové oddělení skupiny Barrandov.

Program bude mixem osvědčených formátů jako Exkluziv Kateřiny Brožové, Sejdeme se na Cibulce, Kurňa, co to je?, Vtip za stovku, Neuvěřitelný týden nebo Nikdo není perfektní, ale také reality show Tchyně. Přidávají se další díly seriálu Soudkyně Barbara podle předlohy ze Slovenska nebo nové soutěžní pořady Popelka a Taxi, taxi, taxi. Svůj mediální prostor po delší odmlce dostává kuchař Jiří Babica společně s Jaroslavem Sapíkem.

Televize si rozdělí nejatraktivnější zápasy Fortuna ligy

Barrandov MUZIKA Televizní skupina Barrandov spustila v sobotu 5. září kanál Barrandov MUZIKA zaměřený na hudbu pro starší generaci. Je k dispozici volně na běžnou anténu, dostupný je i v nabídce největších kabelových a satelitních operátorů. Novou stanici provozuje nově založená firma Barrandov MUZIKA, s.r.o., kterou vlastní provozovatel TV Barrandov společně se slovenským producentem a režisérem Peterem Núňezem. Ten se proslavil díky vizuálnímu studiu OREO a realizací přenosů slovenské i česko-slovenské SuperStar.

U dramatické tvorby uvidí diváci nové díly seriálu Stopy života, objevuje se i nový komediální seriál Bezdružice, kde hrají Václav Vydra, Alice Bendová, Josef Carda, Daniel Rous nebo Dáda Patrasová. Dalším seriálem ve stylu docu-reality je pořad Podvodníci kde dvojice detektivů rozplétá skutečné případy. V rámci zpravodajského bloku dostává prostor nový reportážní pořad Exploziv.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .