Televize Barrandov ruší funkci výkonného ředitele, byla nadbytečná

Někdejší programový a posléze i výkonný ředitel televize Barrandov František Borovský opouští tuto stanici. Po dvou letech vzájemné spolupráce bude televize řízena přímo generálním ředitelem a spolumajitelem Jaromírem Soukupem.

Sídlo televize Barrandov známé i pod označením Palác zábavy, foto: TV Barrandov

Sídlo televize Barrandov známé i pod označením Palác zábavy, foto: TV Barrandov

František Borovský přišel do TV Barrandov v roce 2014 poté. V minulosti řídil slovenskou televizní skupinu JOJ, předtím byl programovým ředitelem Markízy nebo STV. I na Barrandově působil původně jako programový ředitel. Generální ředitel Jaromír Soukup nyní jeho funkci označil za nadbytečnou, jelikož se rozhodl zjednodušit strukturu řízení.

Z pozice generálního ředitele se poslední dva roky věnuji televizi Barrandov prakticky na denní bázi. Mám detailní přehled jak o programové skladbě, o výrobě, tak i o celkovém dění v televizi. Díky dobře nastavenému stylu řízení a fungující vnitřní struktuře se ukázalo, že je funkce výkonného ředitele v tuto chvíli nadbytečná. Františku Borovskému samozřejmě děkuji za odvedenou práci,“ uvedl v prohlášení předseda představenstva Barrandov Televizní Studio a Empresa Media Jaromír Soukup.

Právě on hodlá televizi i nadále řídit z pozice generálního ředitele.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .