Vánoce na Barrandově s Vorlíčkem, konec roku oslaví osvědčenou čtyřhodinovou zábavou

Televize Barrandov plánuje na poslední dny letošního roku stavět na osvědčených a divácky oblíbených pořadech, na Silvestr a Nový rok tak například uvede hned pět dílů scripted-reality pořadu Soudkyně Barbara. Ani letos nechybí „Barrandovský Silvestr“.

Barrandovský Silvestr 2013, zdroj TV Barrandov

Barrandovský Silvestr 2013, zdroj TV Barrandov

Vánoce s TV Barrandov: Popelka, Karel Gott a Bohuš Matuš

Štědrý den na televizi Barrandov servíruje řadu německých rodinných i romantických filmů, zmiňme Dokonalé Vánoce, Anděl hledá lásku či Nezvěstná. Fanoušci Karla Gotta se mohou těšit na komponovaný pořad „Všechny lásky Karla Gotta“, prostor dostane také repríza pořadu Honzy Musila s názvem Nebezpečné vztahy a soutěže Kdo to ví?.

Hlavní vysílací čas vyplní Láska na druhý pohled, americká komedie z roku 2009, v níž Aaron Eckhart prostřednictvím knih a seminářů radí lidem, jak se vyrovnat se ztrátou blízkých. Speciálním svátečním hostem Exkluzivu Kateřiny Brožové bude herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová. Ve 22:20 na diváky čeká Vlasta Burian ve filmu U pokladny stál…

První svátek vánoční zprostředkuje Recitál Bohuše Matuše, jedná se o záznam s písněmi Karla Svobody z pražské Hybernie. Po skončení, ve 13:25, uvede TV Barrandov premiéru Tajemství Popelky: „Na natáčení bude vzpomínat režisér Václav Vorlíček, princ Pavel Trávníček a řada dalších, kteří se o velký úspěch romantické pohádky zasloužili,“ uvádí televize v oficiální anotaci. Hlavní vysílací čas po 20:00 patří repríze soutěže „Kdo to ví?“, poté následuje Dovolená s Andělem.

Tajemství Popelky

Tajemství Popelky

Barrandovský Silvestr – 240 minut scének a písniček také letos

Ve středu 28. prosince jako předvoj posledního dne v roce reprízuje TV Barrandov loňský silvestrovský program. V sobotu 31. prosince po 20. hodině uvede premiérové, čtyřhodinové pásmo „Barrandovský Silvestr 2016“. Proud písniček a scének bude mít mimo osvědčené moderátory, Kateřinu Brožovou a Aleše Cibulku. Letos k nim přibude také Vlasta Korec, kterého znají diváci ze soutěže Česká tajenka. Krátce po půlnoci bude pásmo ihned opakováno. Dle Kristýny Šmejkalové, tiskové mluvčí skupiny Barrandov, bude televize jedinou u nás, která připravuje „vlastní silvestrovský pořad“.

Na Nový rok nasadí zrána TV Barrandov pět dílů Soudkyně Barbara.

Speciální schéma připravuje také například Barrandov Plus, po 8. hodině ranní uvede 24.12. pět dílů show Popelka, od 12:40 do 00:30 mohou diváci sledovat 12 dílů amerického seriálu Věřte, nevěřte.

Kino Barrandov na Štědrý den plánuje maraton filmů s Budem Spencerem a Terence Hillem, za všechny zmiňme snímky Dvojníci, Sudá a lichá, Hroši v Africe a další.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .