Televize Active začala vysílat na satelitu

active-tv-perex-167Věštecká a telenákupní stanice Active TV spustila vysílání na satelitu, vedle ostatních programů v rámci platformy Skylink. Kanál je možno přijímat volně, bez nutnosti jakékoliv přístupové karty. V rámci elektronického programového průvodce nicméně stanice stále komunikuje „zkušební vysílání“.

Pokud přijímáte jiné kanály platformy Skylink, stačí přeladit přijímač a televizi Active by vám měl vyhledat automaticky. V případě ručního ladění zadejte kmitočet 11,895 GHz, polarizace vertikální, symbol rate (SR) 27500.

Active TV i po pěti měsících vysíla zkušebně. Přiznak „zkušební vysílání“ sice z obrazovky zmizel na konci července, ale v rámci elektronického programového průvodce se i nadále objevuje. Televize nezveřejňuje své programové schéma, a pokud náhodou v programu narazíte na dokument nebo jiný prvek, který stanice slibovala při svém dubnovém startu, máte štěstí. Původní promo vysílání avizovalo dokumenty, pořady pro děti i erotiku.

Drtivou většinu vysílacího času zabírají věštecké pořady a kvízy, které financují přímo diváci svými telefonáty do vysílání. Pokud jde o erotiku, ta se ve vysílání objevuje v noci v podobě cenzurovaného porna a reklamního pruhu lákajícího diváky na erotické linky.

Podívejte se na původní promo video Active TV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: