Těžký začátek týdne: Nova hluboko pod 30 procenty

radiotv-archiv22SLEDOVANOST PONDĚLÍ 11-8-2008. GRAFY UVNITŘ – Na stránkách RadioTV.cz vám přinášíme další vylepšení analýzy sledovanosti. Naším cílem je zveřejňovat grafy co nejrychleji a nejčastěji. Tentokrát jde o pondělí 11. srpna. V grafech jsou exkluzivně zahrnuty i menší televizní stanice. Údaje od TV Prima se nám bohužel zatím nepodařilo získat, ale i tak si myslíme, že vás naše snaha potěší.

toNa stránkách RadioTV.cz vám přinášíme další vylepšení analýzy sledovanosti. Naším cílem je zveřejňovat grafy co nejrychleji a nejčastěji. Tentokrát jde o pondělí 11. srpna. V grafech jsou exkluzivně zahrnuty i menší televizní stanice. Údaje od TV Prima se nám bohužel zatím nepodařilo získat, ale i tak si myslíme, že vás naše snaha potěší. TV Prima je prozatím zařazena v kategorii Ostatní.

V prvním grafu jsou zobrazeny pořady začínající po osmé hodině večerní – výjimku tentokrát tvoří fotbalový zápas, jenž začal už v 19.15. Následuje graf sledovanosti hlavní zpravodajských relací, průměrný celodenní počet diváků a průměrný celodenní podíl na publiku.

Čísla udavající počet diváků jsou orientační.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .