Představujeme nové přírůstky v UPC Direct

radiotv-archivSpolečnost UPC ČR, provozovatel satelitní platformy UPC Direct, včera na tiskové konferenci oficiální představila nový programový balíček Plus a jeho sedm nových kanálů, který je možné si přiobjednat k základnímu balíku Rodina.

„Nabídka Plus je konkrétním výsledkem naší snahy přinášet našim divákům to nejlepší a nejzajímavější z americké a evropské televizní produkce: z hlediska obsahu jde o nejvyšší světovou kvalitu,“ vítá zavedení nové digitální televizní nabídky generální ředitel společnosti Václav Bartoň a dodává: „Na rozdíl od dřívějška dnes záleží jen na divákovi, co chce sledovat: UPC Direct teď nabízí skutečně všechny žánry. Za pět let své existence na českém trhu se UPC Direct stal neodmyslitelnou součástí desítek tisíc rodin, které v oblasti zábavy a poučení staví na co nejširším a nejkvalitnějším výběru a my budeme usilovat o to, aby se i prostřednictvím nově zavedené nabídky jejich počet nadále rozšiřoval.“

Nový programový balík Plus stojí 152 Kč s DPH, cena nabídky Rodina Plus činí tedy 841 Kč měsíčně s DPH. Pokud si balík obědnáte v květnu, získáte měsíc za 1 Kč a další dva měsíce se slevou 50 procent. Do konce dubna mají všichni abonenti UPC Direct všechny nové kanály zdarma.

A co mohou divákům přírůstky v programové nabídce nabídnout? Přinášíme stručnou charakteristiku nových kanálů, jak nám ji poskytli jejich provozovatelé.

AXN – předvolba 10

Díky svému zaměření na špičkové seriály, filmové hity, premiérové sportovní přenosy a realitní programy je AXN jednou z předních televizních destinací pro diváky věkové kategorie 18-34 let. Vysílá v 50 zemích Asie, Latinské Ameriky, Evropy a Středního Východu.

Do programové nabídky AXN patří úspěšné seriály jak z USA, tak Evropy. Mezi pořady vysílané AXN se řadí seriály Ztraceni (Lost), CSI: New York (CSI: NY), Star Trek: Enterprise, Medicopter, hitový seriál Sony Pictures The Shield – Policejní odznak či reality programy jako The Amazing Race a Survivor; rovněž i zábavný magazín z prostředí rallye WRC nazvaný Shakedown, který je původním pořadem AXN.

Viasat History – předvolba 14

Kanál je určen těm, kteří se zajímají o dějinné a kulturní souvislosti minulosti i dneška. Věnuje se jak historickým světovým událostem od starověku po současnost, tak milníkům ve vědě, kultuře a sportu. Navíc přináší portréty historických osobností a nabízí dva historické celovečerní filmy týdně. Vysílá 18 hodin denně, přibližně od 6.00 hod do 24.00 hod. Od 1.6. 2005 plně v českém jazyce. V ČR jde o jeho premiéru.

Viasat Expres – předvolba 15

Kanál přináší dokumenty o cestování bez cestovních kanceláří, extrémních sportech,rychlých vozech, moderní technice i o přírodě. Vysílá 18 hodin denně, přibližně od 6.00 hod. do 24 hod. Od 1.6.2005 plně v českém jazyce. V ČR jde o jeho premiéru.

Boomerang – předvolba 57

Televizní stanice Boomerang je určena zejména nejmenším dětem ve věku 4 – 9 let. Přináší záplavu klasických kreslených seriálů z dílen Hanna Barbera a Loony Tunes jako jsou například Tom a Jerry, Flintstounovi nebo Bugs Bunny. Rodiče nejmenších dětí nemusí mít obavy, že by jejich ratolesti ze sledování Boomerangu pochytili něco špatného. Konec konců mohou Boomerang sledovat s nimi. Kreslené postavičky jim určitě budou důvěrně známé. Boomerang vysílá každý den 24 hodin denně v angličtině.

Cartoon Network – předvolba 56

Stěžejním prvkem programu stanice Cartoon Network jsou animované seriály z vlastní dílny Cartoon Cartoon, které na mnoha festivalech získaly četná mezinárodní ocenění. Mezi takové seriály patří například Powerpuff Girls, Johny Bravo, Ed, Eds and Eddie, Dexterova laboratoř, Cow and Chicken a další. Cílovým publikem stanice Cartoon Network jsou starší děti ve věku 10 – 14 let, ale průzkumy ukázaly, že některé seriály jsou hojně sledovány i náctiletými diváky (především chlapci) a i dospělými. Cartoon Network vysílá každý den od 6:00 do 21:00 SEČ v angličtině.

TCM – předvolba 56

Jih proti Severu, Casablanca, 2001: Vesmírná Odysea, Směr severo severozápad, Doktor Živago nebo Lolita… Tak to jsou právě filmy, které v původním znění vysílá televizní stanice TCM. Nejde jen o filmy, ale i o příběhy slavných herců stříbrného plátna jako byli Clark Gable, Humphrey Bogart nebo Greta Garbo, a režisérů, kteří změnili dobu. Ať už patříte mezi filmové fajnšmekry nebo jen chcete shlédnout kvalitní snímek, TCM pro vás rozhodně bude tou pravou volbou. Kombinovaný program Cartoon Network/TCM (dříve TNT) se v České republice vysílá od roku 1996. TCM vysílá každý den od 21:01 do 05:59 SEČ v angličtině.

Private Blue – předvolba 97

Private Blue vysílá filmy, seriály, krátkometrážní snímky a reportáže s lehkou erotickou tématikou. Je držitelem vysílacích licencí ve Francii, Nizozemsku a Velké Británii, které mu umožnily zařadit se i do nabídek největších kabelových operátorů a provozovatelů satelitních platforem na území Evropské Unie a přidružených států. V České republice je tato stanice zastoupena od roku 2000. Private Blue vysílá každý den od 23:00 do 05:00 SEČ, v původním znění.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: