Nabídku UPC Direct dnes rozšířil filmový kanál Film+

radiotv221Společnost UPC Česká republika dnes oznámila, že s okamžitou účinností zařazuje do vysílání digitální satelitní televize UPC Direct filmový TV kanál Film +. Na rozdíl od filmového Cinemaxu, který byl do nabídky zařazen v květnu, Film+ bude k dispozici všem abonentům UPC Direct bez příplatku.

Nový televizní kanál přichází s nabídkou filmů nejrůznějších žánrů pro celou rodinu. Vysílá sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Jedná se o plnou českou verzi. TV kanál Film+ nabídne přes 3000 amerických, anglických, německých, italských, francouzských, českých a maďarských filmů za rok, a to v denních premiérách.

„Věřím, že s novým filmovým kanálem budou naši diváci více než spokojeni,“ vítá start TV kanálu Film+ generální ředitel UPC Václav Bartoň. „Jde o diváckou lahůdku, ze které si vybere skutečně každý. Film + opět výrazným způsobem zkvalitňuje naši satelitní digitální televizi a divák přitom navíc nezaplatí ani korunu,“ dodává Bartoň.

„Skladbu filmů jsme plně přizpůsobili českému divákovi a Film+ se bude snažit nabídnout především takové filmy, které nebyly dosud v ČR promítány, nebo promítány
jen velmi málo. Máme přístup k filmové knihovně vysoké hodnoty, která obsahuje populární programy od světových filmových studií a distributorů jakými jsou Warner,
Paramount, Disney, Fox, Universal, MGM či BBC,“
slibuje Tamás Kökény, generální ředitel společnosti IKOCable, která Film+ provozuje.

Na otázku, jaké typy filmů nový televizní kanál nabídne, odpovídá, že téměř všechny typy: od akčních přes komedie, detektivky, sci-fi, thrillery, dramata, filmy pro děti a rodinné filmy až po hudební filmy. Nebudou chybět a ni koncerty a seriály. Film+ již vysílá v Maďarsku a Rumunsku a v obou zemích ho sleduje přes 2000 000 diváků.

V nabídce digitální televize UPC Direct tak už jde o desátý nový TV kanál v tomto roce. Česky nebo slovensky vysílá v nabídce UPC Direct už 27 TV kanálů. Kanál Film+ naleznou diváci se standardně dodávanými příjmači Philips na předvolbě 25.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .