Sledovanost 33/2008: ČT2 téměř na úrovni Primy

radiotv-archiv15Olympijské hry způsobily veletoče zejména v celodenním podílu na publiku, kde ČT2 dotáhla Primu na méně než půl procenta. TV Nova také asi nemá velkou radost z Her, jelikož se její celodenní share dostal pod třicet procent. Ve sledovanosti však olympijské boje z Číny porazily silné motocykly z Česka.

V minulém týdnu jsme se vám pokoušeli přinést podrobné údaje o sledovanosti českých televizí. Zveřejnili jsme sledovanost konkrétních večerních pořadů České televize a TV Nova i jejich sledovanost v průbehu jednoho dne. Zadavatel průzkumu sledovanosti, Asociace televizních organizací, ale vyslovila nesouhlas s rozsahem i podobou, v jaké jsme výsledky zveřejnili. Momentálně nemáme k dispozici denní data sledovanosti, proto vám pravidelné analýzy budeme přinášet z veřejně dostupných zdrojů i nadále jen v týdenní periodicitě. Zároveň se vracíme k zobrazování pouze procentuálních hodnot sledovanosti, jelikož přesná čísla o počtu diváků nejsou veřejně k dispozici. I v budoucnu se ale budeme snažit najít řešení, aby jsme mohli analýzy sledovanosti obohatit o podrobnější údaje. Zároveň děkujeme tiskovým mluvčím České televize a TV Nova za jejich vstřícnost, kterou nám projevili při poskytnutí dat z minulého týdne.

Nejsledovanější pořady ČT1, ČT2 a TV Prima v 33. týdnu roku 2008:

Nejsledovanějšími pořady TV Nova jsou tradičně pouze Televizní noviny. Rozhodli jsem se proto v týdenním přehledu zařadit graf sledovanosti této zpravodajské relace den po dni.

Poznámka:
Zveřejněné údaje jsou platná pro kategorii 15+.

Naše analýza vychází z veřejně dostupných dat na www.ato.cz, a v menší míře z tiskových zpráv televizí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .