Startuje nový pořad Františka Ringo Čecha na TV Barrandov

frantisek-ringo-cech-167František Ringo Čech dnes rozjíždí svou šestidílnou sérii na obrazovkách televize Barrandov pod názvem „Kdopak by se Čecha bál“. Jeho prvním hlavním hostem bude exministr kultury Vítězslav Jandák. Třicetiminutový zábavný pořad Ringo sám vymyslel, sám si vybírá hosty i píše scénáře. Premiéru má dnes, tedy v úterý 4. června ve 20.05 hod.

V tomto čase se dosud vysílal investigativní pořad poslance Radka Johna Bez cenzury. I František Ringo Čech má přitom politickou a poslaneckou minulost, v letech 1996-1998 byl poslancem za sociální demokracii. František Ringo čech bude se svými hosty ze zpravodajského pracoviště televize Barrandov glosovat politickou situaci a nabídne také necenzurované ohlédnutí za zajímavými událostmi. Jeho partnerkou ve studiu je Lenka Novotná, dcera známého baviče Petra Novotného.

Pořad je postaven na rozhovorech s výjimečnými hosty, a to po všech stránkách. Myslím, že si diváci pořad užijí, my se u jeho natáčení bavili výborně,“ řekl František Ringo Čech.  Mezi hosty se kromě Vítězslava Jandáka objeví i Tomio Okamura nebo bývalý tiskový mluvčí Václava Klause Petr Hájek.

V pořadu společně s Františkem Ringo čechem vystoupí komici Uršula Kluková, Mojmír Maděrič a Václav Sypal.

barrandov-politicka_strelnice-logoTelevize Barrandov v minulosti glosovala společenské dění i v Politické střelnici Zuzany Bubílkové.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: