Start televize Pohoda moc pohodově nepůsobí

tv-pohoda-logoGLOSA. Když startuje nová televizní stanice, notabene televizní stanice, která má touhu přitáhnout diváky a vydělávat, potom bych předpokládal, že se její majitelé budou snažit o co nejvstřícnější přístup k divákům. Jenže TV Pohoda se chová, jak kdyby o diváky vlastně nestála. Stala se tak první stanicí, která odstartovala, ale diváci si jejího startu neměli šanci všimnout.

Opravdu jsem to zkusil. Chtěl jsem vidět start další stanice, v níž má prsty Vladimír Železný, ale byla to marná touha. Místo vzpomínky na dobu před osmnácti lety, kdy si omotýlkovaný Železný ředitel přiťukával s Kateřinou Fričovou a Marek Eben se těšil na příchod oné nové, místo oné staré, jsem sledoval pouze lištu ladění signálu. Moc zábavný program to nebyl.

O den později jsem zkusil brouzdání lištou opět. Přesvědčení, že se musím dočkat kýženého pařezo-železného logoúsměvu se ale brzy změnilo ve značně protáhlý obličej. Nekonal se nejen úsměv, ale televizor našel pouze staré dobré tři multiplexy.
Byl jsem přesvědčen, že dělám něco špatně. Není přeci možné, aby nebylo ono multiplexí novorozeně k naladění. Spustit multiplex, který si nenaladím v hlavním městě, to je přece stejný nesmysl jako vysílat televize bez obsahu, no i když pravda, taková Nova po přechodu na Barrandov moc obsahu neměla. Tak tedy jiné přirovnání. Je to jako vysílat dopravní rádio bez dopravního zpravodajství, eh pardon to je vlastně projekt Radima Pařízka.

tv-pohoda-screenshot-27-06-2012

Web TV Pohodo informací mnoho nenabízí.

Vysílen zbytečným laděním televizoru, rozhodl jsem se zkusit internet. Na webu televize Pohoda nepochybně bude nějaká informace.  Inu, informace tam opravdu byla. Na třetí stránce výpisu z google (prvním odkazem při zadání hesla TV Pohoda je odkaz na server Digizone – hoši blahopřejeme k dobrému SEO) jsem našel odkaz, vedoucí na neexistující stránku, kde mi bylo doporučeno kontaktovat administrátora. Teprve po zadání webové adresy ručně jsem se dozvěděl, že jsou stránky ve výstavbě.

Pánové mediální podnikatelé, tohle opravdu myslíte vážně? Osobně si „pohodu“ představuji jinak a obávám se, že se mnou i tisíce televizních diváků.

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. violista

  Je to celé spíš komedie, hlavně jakou dělali velekampaň :-) ani nebude teba prý směrovat antény kolik bude signálu apod vzdušné zámky. Jak je to nyní víme asi všichni = totální amatéřina.

 2. vobora

  Dobrý den pane Pařízku.

  Vážený pane Pařízku.Vy jste spustil 4 mulltiplex z vysílače CHLUM u Hradce Králové zajímalo by mě,jak dostanete signál na Dvůr Králové,Trutnov a vůbec na celé Podkrkonoší.Vy si myslíte,když necháte dát na vysílač jednu malou mizernou anténu,že to obsáhne celý Východočeský kraj? Ještě navíc s výkonem 10KW.A pak píšete takové bláboly,že jste to už vyřešili.Ani si nepřejte slyšet,jak jste se na tom 4 multiplexu podepsali.Domníval jsem se,že když tam máte p.Železnýho,tak to dáte dohromady.Jak je vidět,tak jste to nechali plavat.Tímto způsobem diváky nezískáte,protože lidi už vás mají plné zuby.

  Pane Pařízku nebo Železný děkuji vám za odpověď.

  Jiří Voborník
  Dvůr Králové n.L

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: