Sportovní programy zdarma na internetu

Pokud hledáte pouze sportovní přenosy na internetu, máte k dispozici několik sportovních aplikací zcela zdarma díky streamingovým sekcím sázkových kanceláří. Příjem sportovních přenosů z celého světa (včetně českých a slovenských soutěží) je k dispozici například v aplikaci Tipsport TV. Velice široký výběr přenosů je i na webu sázkové kanceláře Bet365, která rovněž nabízí své streamy i pro mobilní zařízení.

Sportovní televize. Ilustrační foto - fotobanka Shutterstock

Sportovní televize. Ilustrační foto – fotobanka Shutterstock

Nevýhodou u těchto poskytovatelů je nižší uživatelský komfort. Sportovní streamy nemůžete jednoduše přepínat. Navíc musíte mít u sázkových kanceláří zřízené uživatelské konto, alespoň jednou za čas dobít kredit (udržovat plusový zůstatek na účtu) a jednou za čas si vsadit.

Poskytovatelé legálních sportovních přenosů zdarma přes internet

Tipsport TV
Chance (Tipsport TV na stránkách Chance)
Webové stránky sázkové kanceláře Fortuna
Weby zahraničních sázkových kanceláří (například Bet365, bwin, betfair a další)

Jak sledovat sportovní programy zdarma přes weby sázkových kanceláří?

  1. Vyberte si konkrétní sportovní utkání (například v aplikaci Livesport.cz)
  2. Pokud je dané utkání k dispozici prostřednictvím oficiálního a garantovaného streamu sázkové kanceláře, v detailu utkání na Livesport.cz naleznete název konkrétní sázkové kanceláře
  3. Přejděte na web zmíněné sázkové kanceláře a zvolte sekci LIVE nebo Livestream
  4. Po přihlášení můžete sledovat zvolené utkání (v omezeném rozlišení, v menším okně, ale s garancí dostupnosti)

Nevýhodou sledování sportovních přenosů na webech sázkových kanceláří je nižší uživatelský komfort. Sportovní streamy jsou dostupné pouze v omezeném rozlišení a v menším okně, navíc je nemůžete jednoduše „přepínat“. Neexistuje centralizovaná platforma, která by kombinovala přenosy všech sázkových kanceláří. Pokud tedy hledáte konkrétní zápas, musíte jej vždy hledat individuálně.

Pro bezproblémové sledování sportovních utkání na webech sázkových kanceláří musíte mít u těchto společností zřízené uživatelské konto (konta), alespoň jednou za čas dobít kredit (udržovat plusový zůstatek na účtu) a jednou za čas si vsadit, byť za minimální sumu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .