Společnost Film Europe aktualizuje vzhled svých tematických stanic

kino-cs-muzika-cs-doku-csVIDEOTRAILER UVNITŘ – Společnost Film Europe Media Company představila rebranding svých tematických televizních stanic – Kino CS, Doku CS a Muzika CS. Známé kreativní studio Oreo, které provádělo redesign logotypů tří stanic, mělo za cíl dodat těmto televizním stanicím nadčasový vzhled, který bude aktuální dnes i za pár let.

Nová loga tří našich tematických stanic Kino CS, Doku CS a Muzika CS odráží snahu přiblížit se současnému divákovi a uspokojit jeho touhu po zajímavé a neotřelé televizní tvorbě,“ řekl Tomáš Žondra, Sales Director Film Europe Media Company.  Redesign logotypů získalo bratislavské kreativní studio Oreo, které se podílí na vizuálu značné části slovenských stanic. Kreativci Martin Hudák a Vlado Kriško kromě loga vytvořili upoutávky, které zřetelně a efektivně informují diváky o programovém složení kanálů a žánrech, které zastupují.

Společnost Oreo je zároveň dlouholetým spolupracovníkem Film Europe Media Company, kdy pravidelně vytváří měsíční upoutávky na aktuální nabídky televizních stanic, které vždy vychází z programové skladby, jež aktuálně reflektuje současné dění – například během Mistrovství světa v ledním hokeji v květnu mohou diváci na Doku CS sledovat  historii tohoto sportu, u příležitosti 66. ročníku filmového festivalu v Cannes uvede Film Europe Channel kolekci filmů oceněných právě na této filmové přehlídce.

Celý vizuál všech tří stanic je i nadále produkován v poměru stran 4:3.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .