SPI International spouští další kanál ve vysokém rozlišení pro české a slovenské diváky

FilmBox spouští svůj přední kanál FilmBox Premium v HD kvalitě v ČR i na Slovensku. Portfolio HD kanálů se tak na obou trzích rozšíří na devět. Jako jedna z prvních jej zařadila UPC Česká republika.

Ilustrační foto - Shutterstock.com

Ilustrační foto – Shutterstock.com

Společnost SPI International, provozovatel rodiny kanálů FilmBox a online videotéky FilmBox Live, začala v pondělí 9. května vysílat svůj kanál FilmBox Premium v HD rozlišení. Programově bude tento kanál kopírovat nabídku FilmBox Premium ve standardním rozlišení, ale filmy přinese ve vyšší obrazové kvalitě.

Jako jedna z prvních projevila o nový HD kanál zájem společnost UPC, která jej zařadila do nabídky své digitální kabelové televize. UPC potvrdila zařazení nového HD kanálu do tarifu Komplet a prémiového balíčku FilmBox Premium, který již zahrnuje program FilmBox Extra HD a další kanály FilmBox. Kanál FilmBox Premium HD bude postupně zařazen i do sítí dalších operátorů.

Se zvýšením obrazové kvality filmového kanálu FilmBox Premium budou diváci moct sledovat mnoho filmových hitů v nativním vysokém rozlišení – řeč je o snímcích jako Rychle a zběsile 6, Já, padouch 2, Z cizího krev neteče s Melissou McCarthy nebo akčním thrilleru Nevědomí (Oblivion). Předplatitelé se můžou těšit i na seriál Jekyll a Hyde, desetidílné drama z Londýna 30. let minulého století.

FilmBox Premium HD nabídne i klasické filmové hity jako Apollo 13 s Tomem Hanksem, Notting Hill s Julií Roberts a Hughem Grantem, Lhář, lhář s Jimem Carreym, Big Lebowski s Jeffem Bridgesem, či Zamilovaný Shakespeare s Gwyneth Paltrow.

Kromě lineární distribuce bude FilmBox Premium HD k dispozici i v online službě FilmBox Live, která nabízí přístup ke všem kanálům FilmBox a také k obsáhlé online videotéce. Rovněž společnost UPC zařadí FilmBox Premium v HD do své mobilní služby Horizon Go.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .