Slovenský Music Box propůjčí téměř celé své vysílání televizi Šlágr

slagrtv_perexLepší povědomí u diváků chce získat česká lidová televize Šlágr, která na Slovensku brzy dostane novou konkurenci v podobě TV Senzi. Domluvila se proto s tamním hudebním kanálem Music Box, který jí propůjčí prakticky celé své denní vysílání. Šlágr TV bude dle informací na svém profilu vysílat na obrazovce Music Box denně od 8:00 do 24:00 hod.

Televize Šlágr přitom na Slovensku vysílá, ale pouze přes satelit, přičemž ji zařazují do svých nabídek i někteří kabeloví operátoři. Spolupráce s Music Boxem jí ale může přinést nové diváky, jelikož Music Box má na Slovensku jedenáctiletou tradici a je součástí nabídek prakticky všech kabelových společností.

Na dohodu Šlágr TV a Music Boxu jako první upozornil server Digizone.cz. Televize Šlágr o této novince informovala prostřednictvím svého Facebooku profilu. Ani jedna ze stran tuto novinku jinak nekomunikovala a to ani prostřednictvím tiskové zprávy, ani na svém webu. Music Box i nadále uvádí 24-hodinovou programovou strukturu, o Šlágr TV se nezmiňuje.

Zatím ani není jasné, kolik hodin denně bude tvořit vysílání Šlágr TV a kolik připadne na původní Music Box. Vysílání ale nemusí probíhat celých 16 hodin denně. Music Box a Šlágr TV mají natolik odlišnou cílovou skupinu. Platby od diváků za hlasování o pořadí hudebních klipů je pro Music Box jedním z mála dostupných příjmů.

slagrtv

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .