Slovak Telekom je jediným operátorem, který poskytuje všechny tři kanály Slovak Sport TV současně

platforma-magiosat-perexSpolečnost Slovak Telekom, operátor satelitní platformy Magio Sat a vlastník slovenské části platformy Digi TV a IPTV služby Magio, zařadil do svých nabídek i třetí kanál skupiny Slovak Sport TV. Diváci přijímající jednu z jeho platforem tak mají k dispozici všechny tři kanály Slovak Sport současně. Legální příjem všech tří programů v jednom balíčku je však možný pouze na Slovensku.

Zatímco první kanál Slovak Sport poskytuje v ČR i na Slovensku část větších či menších operátorů a tento kanál dokonce vysílá i na běžnou anténu v Praze a středních Čechách, příjem dalších dvou kanálů této skupiny už není tak jednoduchý. První a druhý kanál si můžete předplatit v podobě placeného streamu přímo na stránkách televize Slovak  Sport, nebo v rámci on-line platformy Topfun, která tyto kanály poskytuje pro mobilní zařízení a tablety.

Slovak Sport 2 můžete zároveň sledovat i v rámci standardní sportovní nabídky platformy O2TV od společnosti Telefonica. Pokud byste ale chtěli přijímat i třetí kanál a mít tak všechny programy Slovak Sport TV pohromadě, legální cestou v České republice to není možné. Třetí kanál je totiž dostupný pouze pro slovenský trh, jelikož přináší i přenosy fotbalové Gambrinus ligy. A české televize, zejména skupina Nova, nesouhlasí s jakýmkoliv šířením těchto přenosů ze strany Slovak Sport TV na českém území. I proto provozovatel vůbec neumístil svůj třetí kanál na satelit a k jeho šíření využije pouze lokálních DVB-T multiplexů na Slovensku a umístí svůj program do nabídky některých kabelových a satelitních operátorů.

platforma-magiosat-velkyIlustrační foto – Slovak Telekom

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: