Slovak Sport TV od neděle naladíte v Praze na anténu

slovak-sport-tvPražští diváci, kteří přijímají televizní vysílání prostřednictvím klasické antény, dostanou nový program. Slovenský placený kanál Slovak Sport TV, který přináší i jeden živý přenos z anglické fotbalové Premier league, bude v Praze dostupný bezplatně v rámci volného terestrického vysílání. Program se objeví v síti společnosti Prague Digital TV vedle TV Noe nebo televize Metropol.

Pokud tedy přijímáte jednu z těchto stanic, budete určitě moci sledovat i program Slovak Sport TV. Ten bude od neděle 15. září  vysílat v pražském multiplexu společnosti Prague Digital TV – kanál 46. Pokud jej v nabídce set top boxu nevidíte, doporučujeme přeladit přijímač.

Jsem velice rád, že z hlediska tematického zachováme divákům v našem multiplexu sportovní kanál. Věřím, že příznivci sportu uvítají možnost sledování sportovních přenosů našich slovenských sousedů a celkově pestrá programová nabídka ještě zvýší divácký zájem o tento multiplex,“ uvedl jednatel společnosti Prague Digital TV Petr Formánek.

Síť Prague Digital TV momentálně nabízí programy TV Metropol, TV Noe, Regionálnítelevize.cz, Kino svět, Retro Music Television a Rádio Dechovka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: