Slovak Sport připravuje třetí kanál, Premier League bude i ve Skylinku

slovak-sport-2-167Se sportovními programy se v letních měsících roztrhl pytel. Slovenská sportovní televize Slovak Sport, která je pro české diváky zajímavá díky přenosům z anglické fotbalové Premier League, spustí v září už třetí kanál. Dostupný bude ale pouze na Slovensku v rámci regionálních DVB-T multiplexů a u vybraných kabelových operátorů.

Nový kanál odstartuje v září. Slovak Sport TV přitom oznámil, že se domluvil na pokračování spolupráce i se satelitní platformou Skylink. Ta bude i nadále šířit pouze první program této skupiny, který sice neobsahuje fotbalové přenosy Premier league, no provozovatel zde zařadí alespoň jeden přímý přenos z anglické ligy týdně. Premier league tak budou díky Skylinku mít k dispozici i ti diváci, kteří nebudou přijímat druhý kanál s kompletní nabídkou zápasů Premier League.

Prémiovou televizi Slovak Sport 2 s anglickým fotbalem bude možno přijímat v rámci platformy O2TV nebo online v rámci služby Topfun. Třetí kanál ale bude dostupný pouze pro slovenské diváky. Provozovatel zde nabídne především přenosy a záznamy české fotbalové Gambrinus ligy, kterou může vysílat pouze na Slovensku.

Na Slovensku kromě Slovak Sport TV 2 a Slovak Sport TV 3 startují v nejbližším období i tři nové sportovní kanály Digi sport, které budou k dispozici abonentům satelitní platformy Digi TV a platforem Magio TV a Magio Sat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: